• Pompy filtry piasek

Pompa filtrująca Intex niezbędna dla czystej wody w basenie.

  Aby cieszyć się kąpielą w basenie niezbędna jest świeża i czysta woda. By można to zapewnić potrzebna jest pompa filtrująca. 

  • Pompa filtrująca zapewnia cyrkulację wody. Pompa w basenie zapewnia ruch wody, co wpływa na jej świeżość i jakość. W zastoju znacznie szybciej następuje rozwój grzybów glonów i bakterii w wodzie.
  • Pompa filtrująca zmniejsza zanieczyszczenia w wodzie. Prócz obiegu wody pompa również ma za zadanie czyszczenie brudu w wodzieWoda jest zasysana do pompy, która podczas filtracji wyłapuje brud i czysta woda wpływa ponownie do basenu. Ważne jest, by pompa była odpowiednia do wielkości basenu.
  • Inne wymagania dotyczące czystej wody. Wpływ na jakość wody ma również dozowana chemia basenowa lub system solonej wody (generator chloru) który jest niezbędny. Wytworzony chlor ma działanie oczyszczające.  Chemia basenowa również zabija wszelkie bakterie, zanieczyszczenia organiczne które nie może zlikwidować pompa filtrująca. Bardzo ważne jest, by usuwać z dna np. piasek lub inne nieczystości za pomocą odkurzacza basenowego oraz zabrudzeń pływających na wodzie za pomocą podbieraka lub siatki basenowej.
DOSTAWA W 24 H

zamów do 12 a jutro dostawa!

ZWROT PIENIĘDZY

na Twoje konto w 3 dni