• Basen ogrodowy rozporowy 183x51 cm INTEX

Symbol: 28101
Brak towaru
88.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka 24h
Dostawa od 17
Odbiór własny 0
Przesyłka kurierska 17
Przesyłka kurierska pobraniowa 19
Dostępność Towar niedostepny

Intex Easy Set 183 cm: Idealny pierwszy basen!

Czy Twoje dzieci są wystarczające duże, aby mogły zacząć pływać w ich pierwszym prawdziwym basenie? Jeśli tak to ten basen rozporowy Intex jest doskonałym rozwiązaniem. Wysokość tego basenu to 51 cm, więc dzieci mogą do niego spokojnie wchodzić i wychodzić. Jednocześnie głębokość wody 41 cm sprawia, że basen jest bezpiecznym miejscem zabawy. Ze względu na małe wymiary basen doskonale wpisze się w architekturę małych ogrodów.

 

Mocny materiał na lata radości

Basen rozporowy Easy Set jest tak bardzo wytrzymały nie tylko dzięki pompowanemu kołnierzowi. Ścianki Super Tough zapewniają doskonałą stabilność basenu. Są to wzmocnione ścianki boczne wykonane z wytrzymałego PCV z rastrowym poliestrem jako warstwą wewnętrzną. Dzięki temu wszystkiemu będziesz mógł długo cieszyć się swoim basenem Intex Easy Set.

 

Solidna jakość dzięki ściankom Super Though

Baseny Easy Set podobnie jak te z metalowym stelażem posiadają mocne ścianki Super Though. Te ściany są 3 razy mocniejsze od normalnych ścianek. Składają się z 3 warstw co zwiększa ich wytrzymałość i trwałość. Wewnętrzna warstwa jest wykonana z bardzo mocnego rastrowego poliestru, a 2 dodatkowe ruchome warstwy PVC sprawiają, że basen jest elastyczny i mocny

 easy set lagen

Easy Set = gotowy do napełnienia już w 10 minut

Baseny Easy Set, jak sama nazwa wskazuje, są proste w rozłożeniu i w zaledwie 10 minut są gotowe do napełnienia wodą. Po napompowaniu kołnierza możesz już zacząć napełniać basen wodą. Dzięki napompowanemu kołnierzowi w górnej części, ścianki same unoszą się do góry w miarę napełniania wodą do odpowiedniego poziomu. Kiedy nie chcesz już korzystać z basenu jego złożenie zajmie chwilkę. Podłącz wąż ogrodowy do zaworu i pozwól wodzie swobodnie wypłynąć. Potem wystarczy tylko spuścić powietrze z rantu basenu, złożyć i schować do kolejnego sezonu. Zalecamy, aby przed złożeniem basenu, wytrzeć wnętrze do sucha.

 

W zestawie nie ma pompy filtrującej, należy je zamówić osobno.Basen posiada przyłącza dla pompy filtrującej w ścianach bocznych.

 Easy set 183 - Eenvoudig opzetten stap 1Easy set 183 - Eenvoudig opzetten stap 2Easy set 183 - Eenvoudig opzetten stap 3

Instrukcja obsługi:

Intex handleiding Handleiding Intex Easy Set Pool

Specyfikacja

Marka: Intex
Rodzaj: Basen rozporowy Easy Set
Model: 54402 / E
Podłączenie pompy: Ø 32 mm

Wymiar

Pojemność: 886 litrów (80% wypełnienia)
Rozmiar: Ø; 183 cm w najszerszym miejscu
Średnica pierścienia zewnętrznego: 145 cm
Wysokość: 51 cm
Zalecana głębokość wody: 41 cm
Wymiary opakowania: 35,6 x 30,5 x 9,5 cm
Waga opakowania: 6,8 kg

Intex easy set formaten - 183 cm - formaten

Producent Intex
Rodzaj basenu basen dmuchany, basen rozporowy
Kształt basenu okrągły
Wymiary 183x51
Rozmiar (2) ~244 cm, ~305 cm, ~366 cm, ~396 cm, ~457 cm, ~549 cm, ~610 cm
  • Marka: Intex
  • Numer artykułu:  59416
  • Kolor: Niebieski
  • Wymiary: 114 x 25 cm
  • Wiek: powyżej 3 lat
  • Komora powietrzna- 3 pierścienie
  • Materiał: 0,18 mm PCV