• Kategorie
  • Parametry
  • Baseny 5w1

Basen ogrodowy w zestawie 5w1: Pompa filtrujaca, Wkład, Pokrywa, Mata

Biorąc pod uwagę oczekiwania i potrzeby naszych klientów ciągle tworzymy i udoskonalamy naszą ofertę, aby była przejrzysta i przyjemna w odbiorze. Pracujemy nad tym, aby nasi klienci mogli w sposób szybki i łatwy zrobić zakupy w naszym sklepie. Aby było to naprawdę proste stworzyliśmy specjalne zestawy basenowe, które zawierają potrzebne akcesoria. Zdarza się, że potrzebujesz basenu z pompą, bez całej reszty zbędnych rzeczy, które zostały po starym basenie. Pomogliśmy dobrać Ci całe podstawowe oprzyrządowanie. Zaoszczędź czas i energię! Jakie dodatki potrzebujesz zakupić od razu przy zakupie basenu?

 

Filtrowanie wody


Najskuteczniejszym sposobem na utrzymanie wody w czystości jest zainstalowanie pompy filtrującej. Pompa dla większych basenów jest niezbędna. Wskazane jest podłączenie pompy filtrującej do basenu o pojemności ponad 1000 litrów. Do wyboru jest pompa z wkładem filtrującym i pompa z filtrem piaskowym. Pompa z filtrem piaskowym ma nieco wyższą cenę, ale lepiej filtruje. 

 

Oczyszczanie wody


Oczyszczanie wody jest konieczne, aby woda nie zawierała żadnych zielonych osadów. Ponadto jest to element higieny, dzięki czemu można dłużej pozostawiać wodę w basenie (z dobrym wykorzystaniem przez cały sezon). Dla małych basenów są zestawy startowe mini i duże , z którymi kupujesz kompletny pakiet chloru. W przypadku większych basenów możesz samodzielnie skompletować pakiet. Na naszej stronie wartość chloru i PH można przeczytać o tym wszystkim tutaj. 

 

Akcesoria do basenów – pokrywa to podstawa

Dzięki akcesoriom do użytkowanie z basenu staje się jeszcze łatwiejsze. Zastanów się nad zakupem pokrywy basenowej. Z doświadczenia wiemy, że jest ona nieodłącznym elementem basenu jeśli chcemy zachować czystą wodę na dłużej. Pamiętaj, aby po każdej kąpieli zabezpieczyć plandeką basen. Dzięki temu unikniesz zbędnej pracy przed kolejną kąpielą.

 

Mata pod basen

Podkład pod basen jest niezbędny do odpowiedniego korzystania z basenu. Gałązki, ostre płytki lub kamyki mogą bardzo uszkodzić nieckę basenową. Dobry podkład pod basen zapewnia dłuższe użytkowanie basenu.

Największy wybór podłoży do basenów! 

 

Dobrebaseny.pl jest specjalistą basenowym z szerokim asortymentem podłoży do basenów. Od prostego zabezpieczenia po puzzle z pianki. Wybierz podkład podłogowy, który najbardziej Ci odpowiada!