• Kategorie
  • Parametry
  • Baseny Moorea

Wbudowany baseny do ogrodów Gre Moorea

Twoja przygoda z basenem z reguły trwała kilka sezonów. Masz już dosyć ciągłego składania i rozkładania basenu ogrodowego. Nadszedł dzień kiedy podjąłeś decyzję by zainwestować w basen wkopywany na stałe. Baseny stalowe wkopywane Gre nadają się jak najbardziej do tego. Baseny te są alternatywa dla drogich basenów gotowych z opcją wkopania. Maja też wiele atutów, cena, wygoda, i tanie roboty ziemne. Baseny Gre wbudowane w ziemię są wygodne w użytkowaniu, wygodniej się wchodzi i wychodzi z basenu, wizualnie wyglądają lepiej niż baseny naziemne tego samego producenta. Zdecydowanym atutem basenów wkopywanych Gre jest produkcja w 100% na terenie Uni Europejskiej. Wbudowane baseny Moorea są wysokiej jakości i posiada 4 letnią gwarancję na stal, a pozostałe elementy 2 lata gwarancji. Grubość stali to 70-75/100 czyli 0,75 mm. Stal w transporcie jest zwinięta w rulon by zajmowała mało miejsca. Ściany basenu są wykonane ze specjalnej stali walcowanej na zimno, dodatkowo fosforyzowanej i galwanizowanej blachy. Wysoka technologia w której została wykonana zapewni nam bardzo długie użytkowanie baseny. Wszystkie te zabiegi są potrzebne by stal przetrwała wszystkie niekorzystne warunki przy wbudowaniu basenu i użytkowaniu go. Baseny z serii Moorea są dostępne w dwóch kształtach: baseny owale i baseny okrągłe i pięciu rozmiarach. W zestawie maja pompę piaskową  do basenu o bardzo wysokiej wydajności 10m3/h wraz z piaskiem gdzie wchodzi 125 kg piasku. Im większy filtr tym lepsze filtrowanie wody w basenie. Skimmer dołączony do zestawu ułatwia przepływ wody, zbiera nieczystości z wody i posiada otwór do podłączenia odkurzacza basenowego. Węże do basenu mają średnice 50. Folia basenowa- liner ma grubość 60-75/100. Drabinka basenowa 3 stopniowa inox.

Wbudowany basen ogrodowy Gre gwarantuje frajdę z pływania

 Wbudowane w basenie da ci lata świetnej zabawy i pływania w swoim ogrodzie. Po powrocie do domu po wyczerpującym dniu? daj nura na chwilę do basenu, a całkowicie się zrelaksujesz i poczujesz przyjemne schłodzenie. Wszystkie nasze baseny do zabudowy to zestawy basenowe, które możesz złożyć samodzielnie z pomocą drugiej osoby zgodnie z dokładnymi instrukcjami, które są dostarczone w zestawie. 90% naszych klientów montuje baseny stalowe Gre samodzielnie.

Kup basen ogrodowy do zabudowy? Daj całej rodzinie radość i cudowne chwile!

Pływanie pozostaje jednym z najpopularniejszych sportów w kraju. Wiele osób uwielbia ochłodzić się we wbudowanym basenie, ale pływanie jest również zdrowe. Wybudowany basen w ogrodzie to wszystko. Wbudowane baseny to lata przyjemności pływania!