• Kategorie
  • Parametry
  • Baseny ogrodowe podziemne

Twój własny kawałek szczęścia - basen GRE w Twoim ogrodzie

Bardzo długo nie wyobrażaliśmy sobie wakacji bez wyjazdu nad morze lub nad pobliskie jeziorko. Zabawa nad wodą ma swój wyjątkowy urok, którego nie uzyskamy nigdzie indziej. Pamiętamy jednak, że zabawa na zatłoczonej plaży w publicznych kąpieliskach ma swoje duże minusy. Na zatłoczonych plażach ciężko znaleźć ustronne miejsce do wypoczynku. Hałas, biegające dzieciaki niepilnowane przez rodziców sypią piaskiem a my ledwo nasmarowaliśmy się balsamem. Plan wyjścia na plażę musi być dobrze ułożony, trzeba pamiętać, co ze sobą zabrać, aby nie musieć wracać zbyt wcześnie w najlepszej chwili do zabawy. Znasz to?

Możesz bawić się i odpoczywać nad wodą we własnym ogrodzie. I to bez wielkiego wysiłku. Zakup basen ogrodowy marki GRE. Nie musisz martwić się o tłum, to twój własny kawałek szczęścia. Sam kontroluj z kim przebywasz w wodzie, sam zadbaj o jego czystość. W każdej chwili możesz wejść do domu po zimny napój lub leżak, by za moment znów leżeć w słońcu rozkoszując się piękną pogodą.

Dzięki temu rodzajowi basenu, który prezentujemy Państwu, otrzymasz te same korzyści, co na placu budowy, ze znaczną oszczędnością pieniędzy i bez borykania się z możliwymi problemami infiltracji tak częstymi w instalacjach basenów budowanych. 

Modele, które prezentujemy, mają zwykłą konstrukcję basenu podziemnego, ale z ulepszonymi funkcjami, które pozwalają mu wytrzymać nacisk podłoża. W tym celu, baseny mają większą grubość zarówno w blachach stalowych, jak i w wyłożeniu dla większego bezpieczeństwa i trwałości. Ponadto, aby zapewnić, że będzie on funkcjonował przez wiele lat, ściana ma arkusz walcowany na zimno z obróbką galwaniczną i fosforanowaniem. 

Dostępne rozmiary od okrągłych do 460 cm średnicy i owalnych w kształcie od 500 cm do 800 cm długości. Powinieneś wiedzieć, że te modele mają kompletne wyposażenie i wysokiej jakości materiały, w tym systemy oczyszczania filtra piaskowego i drabinę ze stali nierdzewnej. 

Jeśli masz otwartą przestrzeń w swoim ogrodzie, rozważ zainstalowanie basenu, który zapewni ci miejsce do rozmowy i relaksu z rodziną. Instalacje tego typu wymagają wykonania ruchu ziemi, gdzie zostanie umieszczony basen, a także wykonania ścianek bocznych. Skorzystaj z okazji i zainstaluj basen w swoim ogrodzie w najbardziej ekonomiczny sposób.