• Kategorie
  • Parametry
  • Baseny stalowe GRE całoroczne

Baseny stalowe GRE

Gre to firma z ponad 50-letnim doświadczeniem w produkcji basenów naziemnych. Jako pionierska firma na tym polu jest specjalistą i liderem w Europie.

W szerokiej ofercie basenowej firmy Gre znajdują się baseny kompozytowe, ogrodowe i podziemne. Są to baseny o nieporównywalnej jakości w stosunku do takich znanych marek jak m.in. Intex czy Bestway.

Gre oferuje baseny o niesamowicie dobrej jakości i wytrzymałości, które możemy mieć w ogrodzie bez zaawansowanych prac budowlanych. Rama basenów hiszpańskiej firmy GRE jest odporna na promieniowanie UV, co spowalnia procesy niszczenia PVC. Ściany okalające konstrukcję wykonano z galwanizowanej, fosforowanej, zagruntowanej, pomalowanej i walcowanej na zimno stali.

Oferta basenów Gre to niezwykła różnorodność wzorów, kształtów i kolorów. Mamy do wyboru baseny okrągłe, owalne, w kolorach białym, szarym, brązowym. Powłokę basenu może okalać dekoracyjny panel drewniany lub kamienny, co niesamowicie wzbogaca estetykę całości.

Akcesoria do basenu

W naszej ofercie znajdują się różne akcesoria basenowe, dzięki którym użytkowanie basenu GRE będzie znacznie łatwiejsze, bezpieczniejsze i przyjemniejsze. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego korzystania z basenu ogrodowego GRE.

Wśród akcesoriów odnajdziesz tradycyjne pokrywy na basen, pokrywy solarne, maty bod basen, pompy filtrujące, środki do wody (tabletki chlorowe, regulacja PH, środki na glony), generator chloru, oświetlenie, termometry oraz wiele innych.

Oprócz tego oferujemy niezbędny sprzęt do utrzymania czystej wody jak odkurzacz lub siatka do basenu. Polecamy również mniejsze artykuły: zabawki dmuchane, maski do nurkowania oraz inne, które z pewnością umilą czas we własnym basenie Tobie i Twoim bliskim.

Szanując Twój czas, podzieliliśmy akcesoria na działy:

 

Znalezione obrazy dla zapytania gre piscine

DOSTAWA W 24 H

zamów do 12 a jutro dostawa!

ZWROT PIENIĘDZY

na Twoje konto w 3 dni