• Generator chloru ZELIA 25 max

2399.00
Czas realizacji 10 dni
Cena dostawy 15
Kurier 15
Kurier (Pobranie) GLS 18
Dostępność Towar na zamówienie

Elektrolizer soli do basenu Zelia 50 jest chloratorem soli z przezroczystą celą. Zelia ma ultra-kompaktową celę, która się zmieści w każdej maszynowni. Zelia 50 automatycznie dostosowuje produkcję chloru w zależności od temperatury wody.

Elektrolizer zmienia kolor w zależności od poziomu zawartości chloru=soli w wodzie .

Zielony - ok , żółty - niedobrze , czerwony -alarm wyposażony jest także czujnik przepływu , IP68  , 8 programów działania. 

Elektrolizer do basenu słona woda

Zalecany do basenu max. 50 m3 wody, max. przepływ 15 m3/h,

Długość 185 mm,

Podłączenie 50 mm 1 1/2",

Montaż za filtrem,

Zasilanie 230V.

 

Nieskazitelnie czysta woda w Twoim basenie bez wykorzystania środków chemicznych?

 

Jest na to metoda! Zapoznaj się z naszą ofertą elektrolizerów soli. Dzięki takiemu oprzyrządowaniu będziesz mógł cieszyć się wodą bez bakterii, grzybów czy glonów.

 

Elektroliza wykorzystuje jedynie wodę, prąd i sól, a zbiornik jest utrzymywany w czystości. Dzięki używaniu tego przyrządu nie będziesz zmuszony trwonić pieniędzy na środki chemiczne.

 

Każdy elektrolizer jest dostępny w różnych wariantach - są dostosowane do basenu o określonych wymiarach. Dla każdego mamy coś, co będzie spełniało jego wymogi.

 

Najmniejszym obciążeniem dla Twojego portfela będzie zakup modelu Zelia. Jest wyposażony w transparentną oraz małą celę. Do montażu wystarczy niewiele miejsca. Ten model samoczynnie dobiera odpowiednią ilość chloru, która jest zależna od temperatury wody. Dodatkowo możesz łatwo kontrolować ilość chloru dzięki zmianie koloru elektrolizera.

 

Innym typem jest model Sel Clear. Jego atutem jest możliwość samoczyszczenia dzięki odwróconej polaryzacji. Pożytecznym suplementem jest włącznik zatrzymania przepływu 4408060108, za który zapłacisz około 470 zł brutto.

 

Największym wydatkiem będzie kupno elektrolizera Tecno-Ph. Cena zdecydowanie idzie w parze z jakością. Zautomatyzowanie pozwala na samoczynną regulację i pomiar Ph wody, a w konsekwencji jego należyty stopień. Ekonomia i dezynfekcja na najlepszym poziomie, to synonimy tego sprzętu. W pakiecie otrzymujesz także pompkę dozującą!

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
DOSTAWA W 24 H

zamów do 12 a dostawę otrzymasz na następny dzień

ZWROT W 14 DNI

darmowe zwroty w Poznaniu

ZWROT PIENIĘDZY

na Twoje konto w 3 dni