• Generator chloru ZELIA 25 max

Brak towaru
2499.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka 24 godziny
Dostawa od 19
Przesyłka kurierska 19
Przesyłka kurierska pobraniowa 20
Dostępność Towar niedostepny

Elektrolizer soli do basenu Zelia 50 jest chloratorem soli z przezroczystą celą. Zelia ma ultra-kompaktową celę, która się zmieści w każdej maszynowni. Zelia 50 automatycznie dostosowuje produkcję chloru w zależności od temperatury wody.

Elektrolizer zmienia kolor w zależności od poziomu zawartości chloru=soli w wodzie .

Zielony - ok , żółty - niedobrze , czerwony -alarm wyposażony jest także czujnik przepływu , IP68  , 8 programów działania. 

Elektrolizer do basenu słona woda

Zalecany do basenu max. 50 m3 wody, max. przepływ 15 m3/h,

Długość 185 mm,

Podłączenie 50 mm 1 1/2",

Montaż za filtrem,

Zasilanie 230V.

 

Nieskazitelnie czysta woda w Twoim basenie bez wykorzystania środków chemicznych?

 

Jest na to metoda! Zapoznaj się z naszą ofertą elektrolizerów soli. Dzięki takiemu oprzyrządowaniu będziesz mógł cieszyć się wodą bez bakterii, grzybów czy glonów.

 

Elektroliza wykorzystuje jedynie wodę, prąd i sól, a zbiornik jest utrzymywany w czystości. Dzięki używaniu tego przyrządu nie będziesz zmuszony trwonić pieniędzy na środki chemiczne.

 

Każdy elektrolizer jest dostępny w różnych wariantach - są dostosowane do basenu o określonych wymiarach. Dla każdego mamy coś, co będzie spełniało jego wymogi.

 

Najmniejszym obciążeniem dla Twojego portfela będzie zakup modelu Zelia. Jest wyposażony w transparentną oraz małą celę. Do montażu wystarczy niewiele miejsca. Ten model samoczynnie dobiera odpowiednią ilość chloru, która jest zależna od temperatury wody. Dodatkowo możesz łatwo kontrolować ilość chloru dzięki zmianie koloru elektrolizera.

 

Innym typem jest model Sel Clear. Jego atutem jest możliwość samoczyszczenia dzięki odwróconej polaryzacji. Pożytecznym suplementem jest włącznik zatrzymania przepływu 4408060108, za który zapłacisz około 470 zł brutto.

 

Największym wydatkiem będzie kupno elektrolizera Tecno-Ph. Cena zdecydowanie idzie w parze z jakością. Zautomatyzowanie pozwala na samoczynną regulację i pomiar Ph wody, a w konsekwencji jego należyty stopień. Ekonomia i dezynfekcja na najlepszym poziomie, to synonimy tego sprzętu. W pakiecie otrzymujesz także pompkę dozującą!

 

  • Warto kupić
  • Inni kupili też