• Kategorie
  • Parametry
  • Motoryzacja

Akcesoria dla Twojego samochodu

W podróżowaniu samochodem przydają się czasami różnorodne akcesoria do samochodów, które mogą nie tylko umilić jazdę, ale i ją ułatwić. Przygotowaliśmy dla Państwa akcesoria samochodowe, dzięki którym nie tylko poszerzysz funkcjonalność swojego samochodu, ale również zadbasz o swoje bezpieczeństwo i wygodę.

Łańcuchy śniegowe

Czy lubisz sporty zimowe? Nie możesz przegapić łańcuchów śnieżnych. Łańcuchy śnieżne mają duże znaczenie dla Twojego bezpieczeństwa, kiedy jeździsz samochodem. Łańcuchy śniegowe są używane, gdy opony zimowe nie spełniają wymagań. Dotyczy to szczególnie śnieżnych przełęczy górskich. Posiadamy szeroką gamę łańcuchów śnieżnych, od niedrogich łańcuchów śnieżnych po w pełni samowystarczalne łańcuchy śniegowe. 

Ważne jest założenie łańcuchów na czas. Sposób zmiany łańcuchów śniegowych jest różna dla każdej marki. Jest to opisane w każdej instrukcji.  Ważne jest, aby mieć przy sobie latarkę, by w ciemności można było również założyć łańcuchy śnieżne.

Jeśli uprawiasz sporty zimowe i przynosisz łańcuchy śniegowe, powinieneś wiedzieć kilka rzeczy. Pomyśl o liczbie potrzebnych łańcuchów śniegowych, maksymalnej prędkości, z jaką możesz jeździć za pomocą łańcuchów śnieżnych i jakiego rodzaju łańcuchów śnieżnych potrzebujesz. Aby pomóc Ci w drodze do miejsca, w którym uprawiasz sporty zimowe, zamieściliśmy najważniejsze wskazówki na stronach produktów dotyczących łańcuchów śniegowych.

W różnych krajach, takich jak Austria, Szwajcaria i Francja, obowiązują różne zasady i przepisy dotyczące posiadania i używania opon zimowych i łańcuchów śniegowych. W wielu krajach obowiązkowe jest posiadanie łańcuchów śnieżnych na drodze. 

Oleje samochodowe

Na naszej stronie znajdziesz specjalnie opracowany dla silników o dużym przebiegu powyżej 100.000 km olej silnikowy Marvel Mystery. Dzięki specjalnym dodatkom, które są tajemnicą koncernu wydłuża się żywotność silnika. Produkt ten jest znany na całym świecie.

Masz szansę dzięki naszemu pośrednictwu zakupić go także w Polsce. Produkt Marvel należy do koncernu Turtle Wax Zaletą produktu Marvel Mystery Oil jest :

Specjalnie opatentowana formuła zwiększająca żywotność silnika oraz spowalnia proces starzenia. Dotyczy to samochodów z dużym przebiegiem.

Marvel czyści silnik od wewnątrz i zapobiega gromadzeniu się osadów i węgla marvel przeznaczony jest do wszystkich rodzajów samochodów (lpg,disel, benzyna).

Marvel może być również używany do samochodów o niższym przebiegu w celach konserwacyjnych

Po dodaniu oleju Marvel w okresie zimowych odpalanie w niskich temperaturach będzie zdecydowanie łatwiejsze.

Stosowanie oleju marvel pomaga w mniejszym zużyciu oleju 

Preparat dodawany w olej napędowy jako składnik obniżający zużycie paliwa

Formuła zestawu to modyfikatory tarcia oraz dodatki myjące o dużej skuteczności.

Modyfikatory obniżają współczynnik tarcia a tym samym straty energii na tarcie między ścianką cylindra a tłokiem z pierścieniami podczas ruchu posuwisto-zwrotnego.

Dodatkową oszczędność paliwa uzyskujemy dzięki akumulowaniu modyfikatorów tarcia połączonych z działaniem dodatków myjących czyszczących wtryskiwacze z odkładów i zabrudzeń co polepsza rozpylenie paliwa w komorze spalania a tym samym - pełniejsze spalanie.

Ogrzewanie samochodu

 

Podróż samochodem w zimie nie należy do przyjemnych gdy marzniemy w środku. Nie musimy znosić chłodu. Warto zakupić coś, co zdecydowanie poprawi jakość podróży. Nasze produkty sprawią, że będziecie korzystać z samochodu częściej. W naszej ofercie znajdują się takie produkty jak mata grzewcza czy nagrzewnica samochodowa.