• Kategorie
  • Oczyszczacze powietrza

Czyste powietrze w Twoim mieszkaniu

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jakim powietrzem oddychasz? Na co dzień zazwyczaj nie mamy czasu myśleć o jakości powietrza wokół nas. Warto jednak uświadomić sobie, jak bardzo jest ważne, aby było czyste. Nawet we własnym domu powietrze może być bardziej zanieczyszczone, niż na zewnątrz. I to nawet 10 razy bardziej. W domu czy biurze znajduje się kurz, alergeny i drobnoustroje, które mogą zostać bardzo łatwo wyeliminowane przez nasze oczyszczacze powietrza. Pozbędziesz się również nieprzyjemnych zapachów i smogu.

Urządzenia, które możesz zakupić przez naszą stronę, spełniają najwyższe normy i posiadają wszystkie wymagane certyfikaty. Polecamy urządzenia, które oprócz funkcji oczyszczania posiadają także dodatkowe opcje takie jak: jonizacja, nawilżanie powietrza czy aromaterapia.

Oczyszczacze z jonizacją wytwarzają pozytywne jony ujemne, których niedobór w otoczeniu powoduje np. ból głowy, zmęczenie, problemy z koncentracją. Te, które posiadają funkcję aromaterapii poprawiają samopoczucie i relaksują wspomagając układ nerwowy.

Najlepiej stosować oczyszczacz zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym w sezonie grzewczym. Wtedy jakość powietrza gwałtownie spada. Ułatwia funkcjonowanie dzieciom, osobom starszym, osobom z chorobami układu oddechowego.

Łatwo znajdziesz na naszej stronie oczyszczacz o odpowiednich właściwościach do każdego pomieszczenia. Warto dbać o jakość naszego powietrza. Jeśli masz już dość kaszlu, załzawionych oczu, bakterii i wirusów kup oczyszczacz. Nasze zdrowie jest w naszych rękach…i płucach.