• Kategorie
  • Odkurzacze basenowe Gre

Pozycja obowiązkowa na liście zakupów - odkurzacz GRE

Czysty basen i dobra pogoda. To krótki przepis na idealny dzień lata. Niestety, nie dostaniesz czystego basenu w prezencie, prawda? Czyścić basen można na różne sposoby. Czy masz odkurzacz basenowy, który wykonuje pracę za ciebie, albo czy wolisz pracę samodzielną? Do pewnych zadań można również użyć szczotki lub podbieraka. Możesz wyczyścić basen na różne sposoby, poniżej są one krótko wyjaśnione! 

Odkurzacze 

Odkurzacz to taki sposób czyszczenia, który idealnie spełnia zadanie dla Ciebie. Odkurzacz do basenu, którego używasz do czyszczenia dna i ewentualnie ścian basenu. Istnieje duży wybór pod względem odkurzaczy basenowych.

 

Szczotka ręczna 

Szczotka to środek do czyszczenia ścian basenu. Na przykład szczotka ręczna jest przydatna, jeśli w jednym miejscu w basenie znajdują się uporczywe zabrudzenia. Za pomocą szczotki można czyścić ściankę, aby usunąć brud. 

Podbieraki

Podbierak idealnie nadaje się do łowienia widocznego brudu z wody. Mogą to być gałązki, trawa i liście. Podbierak jest idealny, jeśli chcesz szybko usunąć brud z basenu bez konieczności wchodzenia do basenu. 

Teleskopowe uchwyty

Co robisz, jeśli nie możesz wystarczająco daleko z podbierakiem? Powiększ swój zasięg dzięki teleskopowemu uchwytowi.  Teleskopowe uchwyty można wydłużyć nawet do 3 metrów, dzięki czemu można również dotrzeć do skrajnych punktów basenu. Uwaga: dla Intex dostępne są oddzielne uchwyty.

Kompletne zestawy do czyszczenia

Czy właśnie kupiłeś nowy basen i potrzebujesz wszystkich rodzajów produktów do konserwacji basenu? Zestawy są idealne do twojej sytuacji. Oferujemy zestawy najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom.