• Kategorie
  • Osuszacze powietrza

Wysoki poziom wilgoci w twoim domu

Na ogół nie myślimy o jakości powietrza w naszym otoczeniu. Warto jednak to zrobić, bo skutki odczuwamy na własnym samopoczuciu i zdrowiu. Na jakość powietrza oprócz czystości, składa się również odpowiedni poziom wilgotności. Wilgotność powietrza, którym oddychamy powinna wynosić 40-60%. Utrzymanie prawidłowego poziomu wilgotności przynosi korzyść nie tylko zdrowiu, ale także ubraniom, meblom, podłogom. Oddziaływanie wilgoci można zaobserwować na naszej skórze, układzie oddychania oraz na sprzętach użytku domowego.

Latem wilgotność może się podnieść nawet do 90%. Podwyższony poziom wilgotności powoduje ból głowy, choroby układu oddechowego, złe samopoczucie. Ryzyko pojawienia się grzyba jest znacznie wyższe.

Osuszacze powietrza na naszej stronie gwarantują idealny poziom wilgotności powietrza wszędzie, gdzie jest to najbardziej wskazane – w łazience, suszarni, pralni, piwnicy i w innych pomieszczeniach. Niewielkie rozmiary tych urządzeń sprawią, że zastosujesz je w każdym miejscu. Wygoda użytkowania, wysoka wydajność i estetyczny wygląd to tylko kilka z wielu zalet naszych osuszaczy.

Pamiętaj, że powietrze, którym oddychasz ma wpływ na zdrowie i komfort Twojego życia.