• Kategorie
  • Parametry
  • Skrzynie ogrodowe

Skrzynia ogrodowa
Skrzynia ogrodowa
Produkt niedostępny

 

Skrzynia ogrodowa do Twojego ogrodu

Pielęgnacja o ogród to dbanie o szczegóły. Chyba nie chcesz zepsuć obrazu swojego pięknie przystrzyżonego trawnika, kolorowych kwitnących kwiatów i krzewów widokiem niedbale porozrzucanych narzędzi po całym ogrodzie? Nie warto psuć dobrego wrażenia. Ułóż wszystko w skrzyni ogrodowej, która dodatkowo wzmocni piękną estetykę ogrodu. To takie proste!

Jeśli masz niewielki ogród to niekoniecznie jest potrzeba, aby stawiać domek przeznaczony do trzymania narzędzi, jakie stoją zazwyczaj w większych ogrodach. Na ten cel przy małym ogrodzie warto przeznaczyć skrzynię ogrodową. Pojemna i wygodna skrzynia to produkt warty zainwestowania. Głęboka skrzynia zmieści wszystko, co na co dzień potrzebujesz do pielęgnacji ogrodu. Skrzynie, które oferujemy są bardzo dobrze wykonane. Ich materiał to tworzywo imitujące rattan. Są bardzo piękne i wytrzymałe na każde warunki pogodowe. Są zabezpieczone przed korozją i szkodliwym działaniem nawozów.

Gdzie przyda się skrzynia ogrodowa

Skrzynie ogrodowe wybierane są nie tylko do ogrodu przydomowego. To idealne rozwiązanie na działce. Niektórzy takie skrzynie stawiają także na tarasie lub nawet na balkonie. Jest to idealne całoroczne rozwiązanie do każdego z tych miejsc.

Skrzynia jest najczęściej sytuowana w okolicach kompletu wypoczynkowego, basenu, placu zabaw lub altanki. Przydaje się nie tylko do przechowywania narzędzi ale także poduszek albo zabawek. Może pełnić również funkcję siedzenia. To piękny dodatek do ogrodu, działki, balkonu.

Sklep Dobrebaseny to najlepsze miejsce, w którym znajdziesz skrzynię ogrodową dla siebie. Oferujemy najkorzystniejsze ceny.