• Kategorie
  • baseny dmuchane

Baseniki dla najmłodszych

Od najmłodszych lat warto przyzwyczajać dziecko do codziennej aktywności fizycznej. Ruch jest kluczowym elementem zdrowego stylu życia. Pierwsze lata życia to kluczowy moment by rozpocząć zdrowy, aktywny styl życia. 

Małych dzieci do aktywności fizycznej nie trzeba szczególnie namawiać – na tym etapie rozwoju są bardzo ruchliwe, dlatego wystarczy stworzyć im do tego odpowiednie warunki. Priorytetem powinny być kreatywne zabawy i ruch na świeżym powietrzu.

Jak w letni dzień zapewnić maluchowi odpowiednią dawkę ruchu? Gdy żar leje się z nieba, tak, że sami mamy dość wszystkiego i chowamy się przed słońcem w ustronnych zacieniowanych miejscach? Najmłodszych nie powstrzyma przed zabawą nawet największy upał. One zawsze mają mnóstwo energii, którą muszą spożytkować. W tak gorące dni musimy wymyślić coś, co  zajmie ich uwagę, sprawi frajdę a jednocześnie będzie bezpieczne dla ich zdrowia. Najbardziej popularnym a zarazem sprawdzającym się sposobem w tym czasie jest basen ogrodowy.

Na naszej stronie odnajdziesz przeróżne baseny dmuchane gwarantujące brak nudy naszym pociechom. To świetna integracja z rodzicem lub z innymi dziećmi.

Baseny okrągłe, prostokątne, o specjalnie miękkich ściankach a nawet z doczepianym daszkiem. Nie warto zwlekać z decyzją zakupu. Póki lato trwa a dzieci mogą się bawić w chłodnej kojącej wodzie.

image