• Kategorie
  • roboty automatyczne

Odkurzacze automatyczne

Ciężki dzień, zmęczenie pracą i upałem, zniechęcenie... jedyne o czym teraz marzysz to odpoczynek. Znamy dobrze to uczucie. Ile razy przyszła nam ochota, aby rzucić wszystko i niczym się nie przejmować? Milion. I choć chcielibyśmy się do tego zastosować to czeka na nas masa obowiązków domowych. Bo przecież zanim wskoczysz do basenu musisz go jeszcze przygotować i posprzątać. Odkurzanie jest konieczne, by nie kąpać się wśród brudu. Brak Ci już na to siły? To żaden problem. Ale musisz mieć automatyczny odkurzacz. Zacznij odpoczywać, odkurzacz zrobi wszystko za Ciebie!

Po co nam odkurzacz do basenu

Czy masz basen i chciałbyś kupić odkurzacz, który poradzi sobie z każdym sprzątaniem? Dobrze zaprojektowany system uzdatniania wody w basenie daje gwarancję, że woda w nim będzie przejrzysta i przede wszystkim biologicznie bezpieczna dla kapiących. Jednak zmorą basenów ogrodowych są drobinki kurzu, roślin czy owady, które opadają na dno i psują komfort wypoczywania nad basenem. Aby basen cieszył oko, konieczne jest usuwanie z dna basenu gromadzących się tam zanieczyszczeń. Do tego celu służy odkurzacz basenowy. Odkurzanie basenu nie musi jednak oznaczać ręcznego czyszczenia dna głowicą na kiju teleskopowym. Samojezdny odkurzacz do basenu potrafi bez naszej ingerencji wyczyścić całe dno basenu, a nawet ściany, kiedy my wygodnie leżymy na leżakach. Sama przyjemność!

Odkurzacze basenowe automatyczne są bardzo dobrym rozwiązaniem do basenów małych i dużych, pozwalają zaoszczędzić czas który można wykorzystać na relaks. W zależności od wielkości basenu i potrzeb posiadamy w naszej ofercie różne modele.

Automatyczny robot bądź odkurzacz czyści basen automatycznie.. Wystarczy włączyć urządzenie a odkurzacz sam wyczyści basen i wykona swoje zadanie. Jedyne co musisz zrobić to wyczyścić filtr kilka razy i odkurzacz jest gotowy do działania. Odpowiedni dla osób które nie mają czasu na czyszczenie ręczne. Twój basen od 1-3 godzin będzie gotowy do ponownej kąpieli. Odkurzacze te są najlepszym urządzeniem na rynku szczególnie polecany do basenów dużych również wbudowanych.

  • nadaje się do: basenów naziemnych i podziemnych
  • rodzaj czyszczenia: w pełni automatyczny
  • filtr: wewnętrzny w zestawie
  • zasilanie : kabel do dołączonego transformatora 230v
  • przedział cenowy: wysoki
  • dodatkowe akcesoria: brak