• Dmuchana piłka plażowa z nadrukiem 51 cm INTEX 59040 rybki

10.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka 24 godziny
Dostawa od 16.99
Kurier InPost do 30 kg 16.99
Kurier Fedex wpłata 19
Kurier Pobranie 21
Dostępność Duża dostępność
EAN 5908220474173

Dmuchana piłka plażowa z nadrukiem 51 cm INTEX 59040 rybki

Jeśli szukasz idealnej zabawki do wakacyjnych wyjazdów na plażę, to dmuchana piłka plażowa z nadrukiem 51 cm INTEX 59040 rybki jest doskonałym wyborem. Ta kolorowa i atrakcyjna dla oczu piłka zapewni godziny beztroskiej zabawy na brzegu morza lub basenie. Dzięki swojej uniwersalnej wielkości - średnica wynosząca 51 cm - ta dmuchana piłka jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Materiałem używanym do produkcji tej tiki taki dmuchanej piłki plażowej jest trwałe PVC, które gwarantuje długotrwałość oraz łatwość czyszczenia produktu. Dodatkowo została ona wyposażona w przyciągający wzór rybek, który sprawia, że wpływającą w falach lub unoszącą się na powierzchni wodzie piłkę można łatwo zlokalizować. To niewielkie akcesorium waży jedynie 0,32 kg, dzięki czemu można je swobodnie przenosić bez obciążania bagażu podczas podróży.

Sugerowany wiek użytkowników tej dmuchanej piłki to od lat 3 wzwyż. Jest to idealna zabawka dla dzieci, które mogą cieszyć się beztroskimi grami na plaży lub w basenie. To również doskonała propozycja dla dorosłych, którzy chcą spędzić czas na relaksie i rekreacji podczas wakacyjnych wyjazdów. Dzięki lżejszej konstrukcji niż pełnowymiarowe piłki siatkowej czy nożnej, ta dmuchana piłka łatwo unosi się na wodzie i jest idealna do gier zespołowych.

W zestawie z tiki-taki dmuchaną piłką otrzymujesz również łatkę naprawczą. W przypadku niewielkich uszkodzeń lub przebicia możesz ją szybko i skutecznie naprawić samodzielnie. Ta dodatkowa łatka sprawia, że Twój zakup to inwestycja na dłużej - nawet gdybyś natrafił(a) na nieprzyjemność takiego zakresu jak dziura czy przecięcie materiału, możesz być pewien/pewna że będziesz mógłem/mogłą cieszyć się naszą dmuchana piła /plażon przez dłuższy czas.

Specyfikacja

  • Producent: Intex
  • Średnica: 51 cm
  • Materiał: PVC
  • Wzór: Rybki
  • Waga: 0,32 kg
  • Sugerowany wiek: od 3 lat
  • Łatka naprawcza: w zestawie
Długość (cm) 29.85
Szerokość (cm) 16.51
Wysokość (cm) 1.59

Bezpieczne raty, oraz płatności on-line
raty(2).jpgproces_platnosci_raty(4).jpg