• Kategorie
  • Szukaj
  • Odkurzacze basenowe

Kąpiel w krystalicznej wodzie to świetny sposób na relaks i ochłodzenie w letnie, upalne dni. By czerpać pełną satysfakcję z przebywania w basenie, warto zadbać o jego czystość. Pomoże ci to zapobiec rozwojowi glonów czy wodorostów, a także pojawienia się osadów (m.in. resztek kosmetyków). Regularne sprzątanie to zadbanie o higienę podczas kąpieli, a także o walory wizualne i estetyczne wody. W naszej ofercie znajdziesz odkurzacze ręczne i automatyczne, które pomogą ci zadbać o czystość w swoim zbiorniku. Sprawdź i znajdź sprzęt, który szybko i bez wysiłku pomoże ci zachować czystość w basenie! 

Odkurzacz do basenu ogrodowego — skuteczny i ekologiczny sposób na czystą wodę

Urządzeniami z naszej oferty skutecznie usuniesz zanieczyszczenia ze swojego basenu! Odkurzacze zasysają wodę, a wbudowany filtr umożliwia im oddzielenie od niej wszelkich zabrudzeń. Na koniec do zbiornika trafia tylko czysta, przefiltrowana woda. Dzięki temu wyczyścisz cały zbiornik bez opróżniania go! Pozwoli ci to zaoszczędzić pieniądze, zadbasz też o środowisko.

Odkurzacz do basenu – ręczny czy automatyczny?

Odkurzacze ręczne sprawdzą się do mniejszych zbiorników. Wyróżnia je niska waga, która sprawia, że łatwo się ich używa. Nie wymaga to dużej siły fizycznej i nie spowoduje zmęczenia.
W przypadku urządzeń automatycznych sprzątanie odbywa się bez naszego udziału. Wystarczy, że włączymy odkurzacz, a on sam usunie zanieczyszczenia z dna i ścianek zbiornika. W ofercie posiadamy odkurzacze z kijem teleskopowym lub samojezdne. Te drugie to świetny wybór do dużych basenów. Wystarczy je włączyć i włożyć do zbiornika. Urządzenie samo wykona pracę, a ty możesz się zrelaksować, np. czytając książkę. Odkurzacze do basenu są w pełni przystosowane do pracy w wodzie i mają szczelną budowę, dzięki czemu używanie ich jest bardzo bezpieczne.
Masz jakieś pytania bądź wątpliwości do oferowanych przez nas odkurzaczy? Wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Chętnie ci pomożemy!

Rodzaje zasilania odkurzaczy automatycznych

Zwróć także uwagę na rodzaj zasilania odkurzacza automatycznego. Oferujemy modele działające dzięki akumulatorowi lub podłączeniu do prądu. Pierwszy z nich przed użyciem należy naładować. Odkurzacz zasilany na prąd ma zazwyczaj najwyższą moc pracy i jest bardzo efektywny. Sprawdzi się do basenów, w których jest dużo zabrudzeń (to świetny wybór dla rodziców, których dzieci często wnoszą do zbiornika dużą ilość piasku czy liście). Pamiętaj, by przed rozpoczęciem sprzątania usunąć z basenu wszystkie zabawki i akcesoria, ponieważ mogą doprowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Przejrzyj asortyment naszego sklepu Dobrebaseny i wybierz odkurzacz do czyszczenia basenu dostosowany do swojego zbiornika! Weź pod uwagę jego wielkość, stopień, w jakim się brudzi, a także to ile czasu jesteś w stanie poświęcić na czyszczenie basenu (odkurzacz samojezdny to świetny wybór dla zabieganych!). Ciesz się przyjemnymi kąpielami w krystalicznej wodzie z urządzeniem dopasowanym do swoich potrzeb.