• Kategorie
  • Szukaj
  • Baseny stelażowe prostokątne INTEX

Baseny stelażowe prostokątne Intex

W porównaniu z basenami okrągłymi klienci rzadziej wybierają baseny stelażowe prostokątne pomimo iż kształt ten ma wiele atutów szczególnie jeżeli chodzi o umiejscowienie basenu oraz dla osób chcących popływać i aktywnie spędzić czas. Baseny prostokątne z reguły występują w większych rozmiarach niż okrągłe. Daje to możliwość aktywnym sportowym zabawą łącznie z pływaniem oraz grą w siatkówkę. Do głównych zalet tych basenów można zaliczyć masywny stelaż który daje gwarancje użytkowania przez parę dobrych lat. Przy zakupie basenu należy mieć na uwadze dodatkowe miejsce na wystający stelaż poza obrysem basenu. Basen stelażowy prostokątny przy ograniczonym ogródku łatwiej go ustawić niż basen stelażowy okrągły. Wybierz najbardziej optymalne rozwiązanie dla ciebie!

Baseny stelażowe to najlepsze baseny ogrodowe, jakie Intex kiedykolwiek wprowadził na rynek. Dzięki specjalnej konstrukcji ten basen jest mocniejszy, trwalszy i bardziej stabilny niż jakikolwiek inny na rynku. Rama każdego z tych basenów jest bardzo łatwa w montażu.

Intex wprowadził dotychczas trzy rodzaje basenów stelażowych: baseny stelażowe Framebaseny stelażowe Prismoraz baseny stelażowe Ultra Frame. Niektóre z nich dostarczane są bez dodatków, warto jednak się w nie zaopatrzyć. Pokrywa, pompa filtrująca, drabinka, chlor, dozownik czy mata pod basen zdecydowanie ułatwią korzystanie z basenu przez wiele sezonów.

Pomimo, iż baseny Intex Ultra Frame są dostarczane z podstawowym wyposażeniem, wciąż jest wiele różnych akcesoriów, które mogą wzbogacić oraz umilić Twoje korzystanie z basenu. Chcesz używać jak najmniejszej ilości chloru w swoim basenie? Zobacz jak może Ci w tym pomóc system słonej wody Intex - generator chloru. Polecamy również zabawki dmuchane, chemię basenową, odkurzacze, pokrywy solarne i wiele innych niezbędnych dodatków.

Korzyści z zakupu prostokątnych basenów stelażowych Intex 

  • mocna i stabilna konstrukcja
  • rozmiary dostępne od 305 do 975 cm
  • pasuje do dużych i małych ogrodów oraz działek
  • pełna gama akcesoriów do wyboru
  • zróżnicowane ceny
  • łatwy montaż

Baseny stelażowe Intex występują w różnych pojemnościach oraz kształtach. Okrągłe, prostokątne a nawet kwadratowe. Z łatwością dopasujesz basen do swoich potrzeb. 

Frame zwembad