• Kategorie
  • Parametry
  • BASENY OGRODOWE

Letnia pogoda, mimo że piękna, bywa wyczerpująca. Wysokie temperatury sprawiają, że wiele z nas myśli tylko o jednym…o wskoczeniu do ochładzającej wody! Najlepiej ze szklanką zimnego napoju. Z basenami z naszej oferty przyjemną kąpiel na świeżym powietrzu będziesz mógł odbyć o dowolnej porze i godzinie dnia. To świetny sposób na relaks po pracy, weekendowe spotkanie z przyjaciółmi czy spędzenie czasu z dziećmi. Zbiorniki wodne mają różne wielkości, dzięki czemu znajdziesz tu odpowiedni do swoich potrzeb. Sprawdź nasz asortyment i znajdź basen domowy, który sprawi, że codziennie poczujesz się, jakbyś był na wakacjach!

Baseny ogrodowe — które lepiej wybrać?

Konstrukcja basenów stelażowych została wzmocniona metalową ramą. Dzięki temu do zbiornika wlejesz bardzo dużą ilość wody, bez martwienia się o jego zniekształcenia i wylewanie się płynu. Stabilna, stelażowa konstrukcja sprawia również, że te baseny są bardzo trwałe. To zakup, który zostanie z tobą na lata!
Basen rozporowy to świetny wybór dla osób nielubiących majsterkowania, a ceniących sobie praktyczne, samorozkładające się przedmioty. Ten rodzaj zbiornika montuje się praktycznie sam – pod wpływem wlewającej się do niego wody. Nadmuchania wymaga jedynie górna część basenu, która wpływa na jego stabilność i zabezpiecza go przed przewróceniem się. A dodatkowo sprawia, że wygodnie oprzesz głowę na krawędzi zbiornika i zrelaksujesz się, czytając książkę czy pijąc schłodzony napój! To świetny sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu i cieszenia się z pięknej, letniej pogody.

Basen domowy — szeroki wybór wielkości

Na naszej stronie znajdziesz różne wielkości basenów. Wybierz odpowiedni do swoich potrzeb! Zastanów się, czy w zbiorniku planujesz również ćwiczyć i rozwijać swoją wydolność, dzięki pływaniu, czy zależy ci jedynie na relaksie — na dmuchanym materacu i z książką. Zwróć też uwagę na liczbę osób, która będzie korzystała z basenu — inna wielkość przyda się dwójce, a inna piątce. 
Ważne jest też miejsce, w którym umieścisz zbiornik. Powinno być nasłonecznione, tak aby promienie ogrzewały wodę. Znajdź najbardziej słoneczne punkty na swoim trawniku czy tarasie i zastanów się jakiej wielkości basen się na nich zmieści.

Basen ogrodowy – zobacz, jakie przyniesie ci korzyści!

Skończyłeś prace, słońce wciąć pięknie świeci, a temperatura sięga blisko 30 stopni… Szkoda marnować taką pogodę na siedzenie w domu! Jednak zmęczenie, które często odczuwamy po przepracowanym etacie, sprawia, że nie mamy ochoty marnować czasu na dojazdy nad morze, jezioro czy do aquaparku. Zapewnij sobie orzeźwienie i przyjemność pływania w letniej wodzie na wyciągnięcie ręki – we własnym ogrodzie. Z basenu z naszej oferty skorzystasz w każdym momencie dnia – bez pakowania się i dojazdów. Spędzony w nim czas będzie związany tylko z relaksem! A zaoszczędzone minuty przeznaczysz na zabawę z dziećmi, czytanie książki czy realizowanie swojego hobby. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz basen na ogród, który pomoże ci świetnie spędzić lato.