• Kategorie
  • Baseny rozporowe Bestway

Nasza oferta basenów pozwoli ci na zakup natychmiastowy i możliwość używania basenu na następny dzień. Wybierz basen rozporowy bestway easy Set w dowolnym rozmiarze. Basen rozporowy jest łatwy i szybki w montażu. Wystarczy napompować górny kołnierz i nalać wodę. Basen idealny do twojego ogrodu! Oferta basenów do ogrodu Bestway ma wiele basenów w różnych rozmiarach. nie ma znaczenia wielkość twojego ogrodu. W tym przypadku każdy ogród jest idealny. Oprócz basenu można dokupić pompę filtrującą, drabinkę, pokrywę. Ułatwi to korzystanie z basenu.

Ważne powody aby zdecydować się na Basen Bestway

Chcesz basen, który łatwo się rozkłada i składa?. Jakość basenu jest dla ciebie istotna?. Konfiguracja basenu zestawienie wraz z dodatkami jest proste? Przygotowanie basenu do nalania wody trwa 10 minut? Wszystkie baseny rozporowy Bestway maja dmuchany kołnierz co ma wpływ na stabilność basenu. Basen dmuchany jest wykonany z 2 warstwowej warstwy PVC. Wewnątrz basenu jest wzmocniona powłoka w kratkę co zwiększa wytrzymałość. Jeżeli basen chcesz pozostawić na dłuży okres to do zestawu niezbędna jest pompa basenowa. dzięki pompie filtrującej woda będzie czysta.

Bestway duży wybór rozmiarów basenów

na stronie dobrebaseny.pl możesz wybrać basen w różnym rozmiarze i wysokości. Najmniejszy basen to 183x51 cm z seri easy set bestway. Basen idealny dla małych dzieci. Największy basen w ofercie to 610x366x122 cm w którym może się kąpać nawet 10 osób.

Duża oferta akcesorii do basenu

W niektórych zestawach masz dodatkowe akcesoria basenowe:

  • mata pod basen

  • pokrywa basenowa

  • drabinka basenowa

  • pompa filtrująca