• Kategorie
  • Szukaj
  • BASENY CAŁOROCZNE GRE

Baseny całoroczne stalowe GRE

Gre to firma z ponad 50-letnim doświadczeniem w produkcji basenów naziemnych. Jako pionierska firma na tym polu jest specjalistą i liderem w Europie.

W szerokiej ofercie basenowej firmy Gre znajdują się baseny kompozytowe, baseny ogrodowe stalowe i baseny podziemne, wkopany. Są to baseny o nieporównywalnej jakości w stosunku do takich znanych marek jak m.in. Intex czy Bestway.

Gre oferuje baseny o niesamowicie dobrej jakości i wytrzymałości, które możemy mieć w ogrodzie bez zaawansowanych prac budowlanych. Należy do nich zaliczyć baseny stalowe Gre. Rama basenów hiszpańskiej firmy GRE jest odporna na promieniowanie UV, co spowalnia procesy niszczenia PVC. Ściany okalające konstrukcję wykonano z galwanizowanej, fosforowanej, zagruntowanej, pomalowanej i walcowanej na zimno stali. Baseny te zaliczając się do basenów całorocznych. Oznacza to że przez cały rok mogą być pozostawione na dworze. Nie musimy się obawiać że podczas zimy ulegną zniszczeniu.

Oferta basenów Gre to niezwykła różnorodność wzorów, kształtów i kolorów. Baseny ogrodowe duże występują max do rozmiaru 730 cm. Mamy do wyboru baseny stalowe GRE, okrągłe, owalne, w kolorach białym, szarym, brązowym. Powłokę basenu może okalać dekoracyjny panel drewniany lub kamienny, co niesamowicie wzbogaca estetykę całości. Baseny ogrodowe w ziemi idealne rozwiązanie dla osób które chcą wkomponować basen w swój ogród. Baseny ogrodowe wkopywane są solidne i pięknie wyglądają. Baseny ogrodowe do ziemi szczególnie polecane są do hoteli, ośrodków wypoczynkowych lub bardziej zamożnych klientów. Bogata oferta akcesoriów basenowych zapewni kompleksową ofertę.

Akcesoria do basenu

W naszej ofercie znajdują się różne akcesoria basenowe GRE, dzięki którym użytkowanie basenu GRE będzie znacznie łatwiejsze, bezpieczniejsze i przyjemniejsze. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego korzystania z basenu ogrodowego GRE.

Wśród akcesoriów odnajdziesz tradycyjne pokrywy na basen, pokrywy solarne, maty pod basen, pompy filtrujące, środki do wody (tabletki chlorowe, regulacja PH, środki na glony), generator chloru, oświetlenie, termometry oraz wiele innych.

Oprócz tego oferujemy niezbędny sprzęt do utrzymania czystej wody jak odkurzacz lub siatka do basenu. Polecamy również mniejsze artykuły: zabawki dmuchane, maski do nurkowania oraz inne, które z pewnością umilą czas we własnym basenie Tobie i Twoim bliskim.