• Kategorie
  • Szukaj
  • Baseny stelażowe INTEX

Baseny stelażowe Intex - ogromny wybór basenów ogrodowych

Baseny stelażowe dzięki mocnej ramie, która ma za zadanie utrzymać konstrukcję razem z 3 warstwową elastyczna ścianą jest uznawany za najbardziej trwały i mocny z dostępnych w ofercie basenów stelażowych Intex. Nasze baseny stelażowe maja mnóstwo możliwości konfiguracji z różnymi akcesoriami basenowymi min: pompa piaskowa do basenówpokrywa basenowamata pod basenchemia basenowadrabinka basenowa itp. Niektóre modele basenów są już tak skomponowane by zapewnić pełne i wygodne korzystanie z basenu ogrodowego. W taki zestawie zawsze jest pompa filtrująca do basenu, drabinka basenowa, mata pod basen , oraz pokrywa na basenu. Sam montaż jest bardzo prosty i zajmie ci tylko 30 minut!

Zamów basen w kategorii baseny stelażowe

Zamów basen na stelażu już dziś na dobrebaseny.pl i ciesz się super kąpielą jutro we własnym ogrodzie! Dostarczamy naszym klientom różne rodzaje i modele basenów marki Intex. Wybierając basen ze stelażem warto wziąć pod uwagę rozmiar swojego ogrodu. W małych ogrodach najlepiej nadaje się basen stelażowy prostokątny Intex o wymiarach 260x160x65cm. Masz większy ogród i masz ochotę również popływać jednocześnie z kilkoma osobami? W tym przypadku zdecydowanie polecamy zestawy basenów stelażowych Ultra ze wzmocniona ramą o rozmiarach 549 x 122 cm i 732 x 132 x 132 cm.

Mocne i elastyczne ściany basenu stelażowego

Cecha charakterystyczną jest wzmocniona rama, elastyczne i super mocne ściany potocznie nazywane (powłoka basenową), która składa się z 3 warstw. Środkowa warstw ma dodatkowe wzmocnienie z poliestru a zewnętrzna warstwa z elastycznego pcv. W praktyce można uderzać w powłokę i nic się nie stanie.

Co jest w kartonie ?

Do każdego basenu stelażowego jest specyfikacja co otrzymuje się w pakiecie. Jeżeli chcesz kupić nasz największy basen ultra na stelażu, dostarczamy go z pompa piaskową do basenu, bezpieczna drabinką basenową, mata pod basen, oraz pokrywę basenową. Są to niezbędne akcesoria które uzupełnią całkowicie twój basen!

Zalety basenów stelażowych Intex

  • ramy basenów- stelaż basenu jest najwyższej jakości
  • montaż to zaledwie 30 minut!
  • dzięki mocnej ramie basen jest zawsze stabilny
  • bardzo duży wybór rozmiarów, modelów i kształtów
  • ściany 3 warstwowe
  • kupując u nas masz gwarancję najlepszej usługi!