• Kategorie
  • Szukaj
  • Zestawy basenowe

Zestawy basenowe - zaufaj ekspertom!

Aby ułatwić klientom zakup wymarzonego basenu wraz z niezbędnym sprzętem, stworzyliśmy precyzyjnie dostosowane zestawy basenowe. Dzięki temu kupujesz wybrany basen wraz z niezbędnym wyposażeniem dobranym specjalnie do niego przez profesjonalistów, kierujących się wszystkimi parametrami basenu.

Zestawy basenowe 2w1 do 10w1

W naszej ofercie znajdują się zestawy basenowe od 3w1 do 10w1. Niektóre z nich różnią się od siebie pomimo takiej samej ilości dodatków ze względu na parametry basenu. Przykładowo największe baseny potrzebują najmocniejszych pomp piaskowych, do których dobraliśmy odpowiedni wkład filtrujący (piasek) ułatwiając Ci zakup basenu gotowego do użytkowania tuż po rozłożeniu. Wybierając gotowy zestaw basenowy nie tylko oszczędzasz czas ale masz też pewność, że wszystkie akcesoria pasują do Twojego basenu.

Nasze zestawy basenowy najmniejszej konfiguracji 2w1 zawiera basen plus pokrywę basenową. Pokrywa ma funkcję by woda nie uległa szybko zabrudzeniu, podczas nie korzystania z basenu. Wystarczy, że nakryjesz basen, i już nie musisz martwić się o wpadające owady, liście, lub inne zanieczyszczenia w twoim basenie ogrodowym. Komplet basenowy 3w1 są stworzone by były bezpieczne dla twojej rodziny. Zestaw posiada pompę filtrującą wraz z dołączonym filtrem typu H. Natomiast zestaw 4w1 został dodatkowo wyposażony w pokrywę do basenu. Kolejny komplet 5w1 jest fabrycznie przygotowany przez producenta. Dodatki są integralną częścią zestawu i nie ma możliwości dekompletacji zestawu. Propozycja ta została przygotowania w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz parametry basenu. Wraz z basenem w zestawie jest, pompę, pokrywę na basen, maty basenowe, oraz drabinka do basenu. Mata basenowa chroni dno twojego basenu przed przetarciem , zabrudzeniami. Wchodzenie do basenu i wychodzenie będzie łatwe dzięki dołączonej drabince basenowej

Zestawy dopasowane dla ciebie

Dobrebaseny.pl to sklep, który stworzył zestawy basenowe, tak by zakup pierwszego basenu był prosty i spełniał twoje oczekiwania. Dzięki temu powstały świetne zestawy 10 i więcej elementów. Komplety z największą ilością dodatków posiadają wszystkie niezbędne akcesoria basenowe i zostały stworzone w oparcie zdobytą wiedzę i doświadczenie budowane przez długie lata. Zestaw basenowy to komplet akcesoriów do czyszczenia, drabinka basenową, filtr basenowy, matą pod spód, pływak , tabletki chlorowe. Zestawy basenowe zostały stworzone dzięki sugestii klientów, oraz naszej wyspecjalizowanej kadrze. Kupując zestaw basenowy dokonasz bardzo dobrego wyboru.