• Kategorie
  • Baseny wkopywane Gre

Nowy wyższy poziom basenu ogrodowego

Kolejny raz decydujesz się na zakup basenu ogrodowego. Wcześniejszy był w porządku, ale szybko się uszkodził, mimo znanej popularnej marki. Kupiłeś go, bo znajomi polecali, był dość tani i wszędzie reklamowany. Po roku się zepsuł.

Nie powtarzaj tego błędu. Kup basen, który posłuży Ci przez długie lata. Wyobraź sobie te niezapomniane chwile wśród bliskich w przydomowym ogrodzie, w basenie pluskają się dzieci, obok ukochana osoba z uśmiechem podaje Ci chłodny napój. Takie upalne piękne dni należy celebrować i cieszyć się nimi. Możesz przedłużyć ich trwanie zakupem basenu marki GRE. Weź cudowne chwile w swoje ręce.

Dzięki temu rodzajowi basenu, który prezentujemy Państwu, otrzymasz te same korzyści, co na placu budowy, ze znaczną oszczędnością pieniędzy i bez borykania się z możliwymi problemami infiltracji tak częstymi w instalacjach basenów budowanych.

Modele, które prezentujemy, mają zwykłą konstrukcję basenu podziemnego, ale z ulepszonymi funkcjami, które pozwalają mu wytrzymać nacisk podłoża. W tym celu, baseny mają większą grubość zarówno w blachach stalowych, jak i w wyłożeniu dla większego bezpieczeństwa i trwałości. Ponadto, aby zapewnić, że będzie on funkcjonował przez wiele lat, ściana ma arkusz walcowany na zimno z obróbką galwaniczną i fosforanowaniem. 

Dostępne rozmiary od okrągłych do 460 cm średnicy i owalnych w kształcie od 500 cm do 800 cm długości. Powinieneś wiedzieć, że te modele mają kompletne wyposażenie i wysokiej jakości materiały, w tym systemy oczyszczania filtra piaskowego i drabinę ze stali nierdzewnej. 

Jeśli masz otwartą przestrzeń w swoim ogrodzie, rozważ zainstalowanie basenu, który zapewni ci miejsce do rozmowy i relaksu z rodziną. Instalacje tego typu wymagają wykonania ruchu ziemi, gdzie zostanie umieszczony basen, a także wykonania ścianek bocznych. Skorzystaj z okazji i zainstaluj basen w swoim ogrodzie w najbardziej ekonomiczny sposób.