• Kategorie
  • Szukaj
  • Materace do pływania

Materace dmuchane i koła

Na stronie Dobrebaseny.pl masz ogromny wybór różnego rodzaju zabawek nadmuchiwanych. Od zabawnych materacy powietrznych, po leżaki i krzesła. Nasza oferta dmuchanych produktów jest bardzo obszerna.

Czy wyobrażasz sobie jak cudownie jest po prostu nic nie robić? Na jednym z naszych wygodnych, nadmuchiwanych foteli leniuchowanie to najwspanialsza rzecz, którą możesz zrobić.  Można go również używać na suchej powierzchni jako siedzenie lub rozkładane krzesło. Na przykład na plaży lub na kempingu.

Nasze pływające leżaki Intex to również rewelacyjna rzecz. Wkrótce poczujesz się jak król na wodzie we własnym basenie lub na morzu. Wybierz leżak, który ma wygodny kształt z dwoma mocnymi podłokietnikami lub taki bez podłokietników. Nasze leżaki i fotele są bardzo stabilne, dzięki czemu można się w nich spokojnie zdrzemnąć. Fotel z wbudowanym uchwytem na kubek pozwoli na ugaszenie pragnienia bez ruszania się z miejsca.

Oczywiście mamy również różne bezpieczne i zabawne nadmuchiwane krzesła i nadmuchiwane zabawki dla najmłodszych.  Nadmuchiwane siedziska dziecięce wykonane są z mocnego winylu.