• Kategorie
  • Parametry
  • Baseny stelażowe okrągłe INTEX

Baseny stelażowe okrągłe Intex

Najpopularniejszy basen w kolekcji marki Intex. Co powoduje taką popularność tego basenu? Na pierwszym miejscu stalowa rama basenu - solidna, gruba, ocynkowana, co chroni przed korozją. Powłoka basenu wykonana z 3 warstwowego materiału mocna w 2 opcjach kolorystycznych od zewnątrz kolor niebieski, szary wewnątrz perforowana kratka. Drugim wyznacznikiem jest cena znacznie niższa niż basenów prostokątnych. Baseny stelażowe okrągłe są idealne do spędzania upalnych dni razem z przyjaciółmi i rodziną można w każdej chwili się schłodzić. Podczas wyboru basenu należy przede wszystkich zwrócić uwagę na docelową lokalizację czy jest wystarczająco dużo miejsca. Niestety minusem jest kształt który może czasem utrudniać rozmieszczenie basenu. Baseny stelażowe występują w wielu rozmiarach, kształtach okrągły, kwadrat, prostokątny - najlepiej można dopasować do ogrodu oraz w różnych pojemnościach. Ponieważ jest duży wybór basenów w oparciu o cenę, firma Intex proponuje w niektórych rozmiarach zakup samego basenu. Niestety w większości basenów zalecane jest stosowanie pompy filtrującej, by uniknąć ciągłej wymiany wody. Intex również ma w ofercie baseny, w których są podstawowe i niezbędne akcesoria min: drabinka basenowa, mata pod basen, pokrywa na basen, pompa filtrująca. Z reguły występują one w dużych basenach o dużej pojemności i rozmiarze. Zapewne Państwo zauważyli iż baseny stelażowe okrągłe dzielą się na 3 grupy:

  • baseny ogrodowe stelażowe

  • baseny ogrodowy stelażowy Prism

  • Baseny ogrodowy stelażowy Ultra Frame

Baseny stelażowe jest to wersja najstarsza w ofercie intex. Baseny stelażowe Prism to najnowsza oferta basenów. Różnica jest w jakości i grubości konstrukcji basenu. Natomiast basen stelażowy Ultra Frame jest najlepszym basenem dostępnym w naszej ofercie. Charakterystyczne dla tego basenu jest gruba i solidna konstrukcja ze stali nierdzewnej oraz powłoka basenu która jest najmocniejszą aktualnie dostępna na rynku.

Baseny ogrodowe Intex występują również w innych rodzajach

Oprócz basenów stelażowych w naszej ofercie można znaleźć baseny innego rodzaju. Basen który jest twoim faworytem nie jest już dostępny? A może chcesz się skusić na coś innego? Zapoznaj się z ofertą innych basenów ogrodowych na naszej stroni

Basen ogrodowy rozporowy Easy set Intex

 
image

    Basen rozporowy dmuchany

    Bez pompy i akcesoriów

    Basen gotowy w 10-30 minut

 

 

 

Basen ogrodowy stelażowy Intex

 

image

    Basen stelażowy prostokątny

    Bez akcesoriów w zestawie

    Basen gotowy do użytku w 30 minut

 

 

 

Baseny stelażowy Intex Prism

image

     Solidna rama basenu

     Basen gotowy w 30-60 minut

     W zestawie akcesoria

     Występuje w różnych kształtach i

     rozmiarach

 

 

Basen stelażowy Ultr Frame Xtr dla wymagających

image

     Solidna konstrukcja

     Solidna powłoka basenowa

     W zestawie akcesoria

     Gotowy do użycia w 30-90 minyt

     Różne kształty i rozmiary

 

 

Basen stelażowy Intex Sekwoja

image

 

        Basen z serii luxusowej

        W zestawie zawsze akcesoria

        Piękny design

        Basen gotowy do użytku w około 2 godziny