• Filtr do pompy filtrującej Typ II - 2 SZT. Bestway 58094

31.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka 24 godziny
Dostawa od 16.99
Kurier InPost do 30 kg 16.99
Kurier Fedex wpłata 19
Kurier Pobranie 21
Dostępność Duża dostępność
EAN 6942138918410

Filtr do pompy filtrującej Typ II - 2 SZT. Bestway 58094

Opis produktu:

Ten komplet dwóch filtrów do pompy filtującej typu II z pewnością zapewni skuteczną i niezawodną filtrację wody basenowej. Wyprodukowane przez renomowanego producenta Bestway, te filtry mają średnicę 10,6 cm i dostarczane są w zestawie po 2 sztuki.

Zastosowanie tych filtrów jest bardzo proste - wystarczy je podłączyć do odpowiedniej pompy o przepływie powietrza wynoszącym od 2006 l/godz do 3028 l/godz. Odpowiednio dobrana średnica sprawia, że pasują one idealnie do większości pomp dostępnych na rynku.

Wysoka jakość i trwałość

Dzięki swojej wytrzymałej konstrukcji, filtry Bestway zapewniają solidne osiągi przez długi czas użytkowania. Skonstruowane z wysokiej jakości materiałów, są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie chemikaliów stosowanych w celu utrzymania czystości basenu. Dzięki temu możesz być pewien, że Twój basen będzie zawsze gotowy do użycia bez żadnych problemów technicznych.

Każdy filtr posiada unikalny system mikroskopijnych porów pozwalających na skuteczną filtrację wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń takich jak liście, drobne cząsteczki brudu czy pyłki. To sprawia, że Twoja woda basenowa będzie zawsze krystalicznie czysta i bezpieczna do kąpieli.

Łatwa wymiana i konserwacja

Dzięki prostemu systemowi mocowania filtry Bestway są bardzo łatwe w wymianie. Wszystko co musisz zrobić to odkręcić stary filtr, a następnie zamocować nowy w jego miejsce. Cały proces zajmuje tylko kilka minut, dzięki czemu nie musisz martwić się długimi przerwami w korzystaniu z basenu.

Aby utrzymać filtry w dobrej kondycji przez cały sezon letni, wystarczy raz na jakiś czas spłukać je pod bieżącą wodą lub dokładnie przemyć specjalnym środkiem przeznaczonym do czyszczenia filtrów basenowych. Dzięki temu wydłużysz żywotność filtrów i zapewnisz sobie maksymalną wydajność ich działania.

Pasujące do większości pomp

Zestaw dwóch sztuk filtrów Bestway Type II jest idealny dla posiadaczy różnych modeli pomp dostępnych na rynku. Średnica 10,6 cm pasuje niemalże do wszystkich standardowych pomp o przepływie powietrza wynoszącym od 2006 l/godz do 3028 l/godz. Nie musisz się więc martwić, czy filtry będą pasować do Twojej pompy - możesz być pewien, że są kompatybilne i zapewnią skuteczną filtrację wody.

Dlatego jeśli masz basen i potrzebujesz niezawodnego systemu filtracji, ten zestaw dwóch sztuk filtrów Bestway Type II to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Zapewnij sobie czystą i klarowną wodę basenową przez cały sezon letni dzięki tym solidnym i wytrzymałym filtrom.

Specyfikacja

  • Producent: Bestway
  • Typ filtra: II
  • Średnica (cm): 10,6
  • Ilość (szt.): 2
  • Zastosowanie do pomp (l/godz): 2006 / 3028
  • Symbol producenta : 58094
Producent Bestway
Typ filtra II
Długość (cm) 27.20
Szerokość (cm) 10.60
Wysokość (cm) 10.60, 13,6
Symbol producenta 58094
Średnica (cm) 10,6
Ilość (szt.) 2
Zastosowanie do pomp (l/godz) 2006 / 3028

Bezpieczne raty, oraz płatności on-line
raty(2).jpgproces_platnosci_raty(4).jpg