• Filtr do pompy filtrującej Typ II - komplet 12 SZT. Bestway 58094

186.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka 24 godziny
Dostawa od 13.9
Kurier InPost do 30 kg 13.9
Kurier Fedex wpłata 19
Kurier Pobranie 21
Dostępność Duża dostępność
EAN 5903890606701

Filtr do pompy filtrującej Typ II - komplet 12 SZT. Bestway

Jeśli szukasz trwałego i wydajnego filtra do swojej pompy filtrującej, ten produkt jest właśnie dla Ciebie. Filtr do pompy filtrującej Typ II to kompletny zestaw składający się z dwunastu sztuk filtrowych. Wyprodukowany przez renomowaną markę Bestway, gwarantuje wysoką jakość wykonania oraz doskonałe filtorwanie wody.

Ten filtr został specjalnie zaprojektowany dla pomp o przepływie między 2006 a 3028 litrów na godzinę. Dzięki temu masz pewność, że Twoja woda będzie czysta i klarowna przez dłuższy czas. Wymiary tego filtra (34 x 29 x 23 cm) sprawiają, że idealnie pasuje on do większości modeli pomp dostępnych na rynku.

Filtrowanie wody jest niezwykle istotne dla utrzymania higieny basenu czy jacuzzi. Nie tylko chroni nas przed bakteriami i zanieczyszczeniami, ale także pozwala cieszyć się krystalicznie czystą wodą każdego dnia użytkowania basenu czy spa.

Gwarancja jakości i łatwość użytkowania

Zakupiąc ten komplet filtrów Bestway możesz być pewny ich jakości. Marka ta posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji akcesoriów basenowych i spa, co gwarantuje solidność wykonania oraz skuteczne działanie filtrów. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się czystą wodą bez względu na warunki atmosferyczne czy intensywność użytkowania basenu.

Montaż tych filtrów jest bardzo prosty dzięki standardowej średnicy 10,6 cm. Wymiana filtra zajmie Ci tylko chwilę, a specjalnie zaprojektowane zaczepy ułatwią mocowanie go do pompy. Dlatego też nie musisz być ekspertem ani posiadać specjalistycznego narzędzia - samodzielnie zrobisz to w kilka minut.

Ekonomiczny wybór

Zestaw dwunastu sztuk filtrów to także idealny wybór dla osób korzystających z basenu lub jacuzzi przez cały sezon letni. Dzięki większej ilości filtrowanych dostarczanemu zestawowi tworzysz zapas na dłuższy czas. Nie musisz więc martwić się o częste zakupy nowych filtrów - ten komplet wystarczy Ci nawet na kilka miesięcy.

Ponadto, stosując odpowiednio pielęgnację i regularną wymianę poszczególnych żetonów możesz dodatkowo przedłużyć żywotność każdego filtra. To oznacza oszczędności zarówno czasowe jak i finansowe dla Ciebie jako klienta.

Pamiętaj o filtorwaniu wody!

Jeśli przywiązujesz wagę do czystej i klarownej wody, ten filtr to absolutny must-have. Nie tylko poprawia wygląd Twojego basenu czy jacuzzi, ale także gwarantuje zdrowie i bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny.

Niezależnie od tego, czy używasz basenu rekreacyjne we własnym ogrodzie lub na zewnątrz hotelu, warto inwestować w solidne akcesoria - takie jak Filtr do pompy filtrującej Typ II Bestway. Dzięki temu Twój basen pozostanie piękny przez dłużej czas a ty będziesz mógł cieszyć się pełną swobodą korzystania z niego każdego dnia sezonu letniego.

Specyfikacja

  • Producent: Bestway
  • Typ filtra: II
  • Długość (cm): 34.00
  • Szerokość (cm): 29.00
  • Wysokość (cm): 23.00
  • Średnica (cm): 10,6
  • Ilość (szt.): 12
  • Zastosowanie do pomp (l/godz): 2006 / 3028
  • Symbol producenta : 58094
Producent Bestway
Typ filtra II
Długość (cm) 34.00
Szerokość (cm) 29.00
Wysokość (cm) 13,6, 23.00
Symbol producenta 58094
Średnica (cm) 10,6
Ilość (szt.) 12
Zastosowanie do pomp (l/godz) 2006 / 3028