• Koło plażowe do pływania Morskie Przygody dla dzieci Bestway 36113 pingwin

9.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka 24 godziny
Dostawa od 16.99
Kurier InPost do 30 kg 16.99
Kurier Fedex wpłata 19
Kurier Pobranie 21
Dostępność Duża dostępność
EAN 5908220472926

Koło plażowe do pływania Morskie Przygody dla dzieci Bestway

Przedstawiamy Państwu koło plażowe do pływania Morskie Przygody Bestway, idealne dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Wyprodukowane z wysokiej jakości PVC, zapewniającego trwałość i bezpieczeństwo podczas korzystania z produktu. Ten kolorowy dodatek nie tylko pozwala dziecku na dobrą zabawę na plaży lub nad basenem, ale także stanowi pomoc naukową w nauce pływania.

To wyjątkowe koło plażowe jest dostępne w średnicy optymalnej dla młodszych użytkowników - 51 cm. Dzięki temu produkt ten zapewnia odpowiedni komfort działając jako wsparcie podczas nauki pływania. Trzymając się za to stabilne koło, dziecko szybko nabierze pewności siebie i rozwijać umiejętności poruszania się w wodzie. Koła nie są urządzeniami ratunkowymi i nie gwarantują pełnego zabezpieczenia przed utonięciem, dlatego ważne jest zachowanie ostrożności oraz obecność dorosłych opiekunów podczas użytkowania.

Nasze koła plażowe zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby były łatwe w użyciu zarówno przez dzieci jak i rodziców. Są lekkie i praktyczne, doskonale nadają się do zabrania na wakacje czy wyjazdy nad jezioro lub morze. Po zakończonej zabawie można łatwo złożyć koło plażowe i przechowywać je w torbie podróżnej. Ten przenośny produkt staje się nieodłącznym elementem każdego letniego wyjazdu.

Korzystanie z naszego koła plażowego Morskie Przygody to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonały sposób nauki pływania dla najmłodszych. Dziecko może czuć pewność i przeżywać przygodę, jednocześnie rozwijając zdolności motoryczne oraz umiejętności wodne. Koło pozostawia dzieciom mnóstwo przestrzeni na ruchy wodne i zachęca do aktywności fizycznej podczas kąpieli na plaży lub basenie.

Specyfikacja

  • materiał: PVC
  • średnica: 51 cm
  • przeznaczenie (wiek): 3-6 lat
  • koło nie jest urządzeniem ratunkowym
  • nie zabezpiecza w pełni przed utonięciem
  • do użytku w płytkiej wodzie
  • idealny do nauki pływania
  • w trakcie użytkowania nie pozostawiać dzieci bez opieki kompetentnych osób dorosłych
Długość (cm) 0.60
Szerokość (cm) 15.50
Wysokość (cm) 32.50

Bezpieczne raty, oraz płatności on-line
raty(2).jpgproces_platnosci_raty(4).jpg