• Pływający dozownik do chemii + 0,5 kg tabletek multifunkcyjnych

54.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka 24 godziny
Dostawa od 16.99
Kurier InPost do 30 kg 16.99
Kurier Fedex wpłata 19
Kurier Pobranie 21
Dostępność Duża dostępność
EAN 5903890609498

Pływający dozownik do chemii + 0,5 kg tabletek multifunkcyjnych

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na utrzymanie czystości w swoim basenie, to pływający dozownik do chemii z 0,5 kg tabletek multifunkcyjnych jest idealnym rozwiązaniem. Ten innowacyjny produkt zapewnia kompleksową pielęgnację wody i pomaga utrzymać ją w doskonałej kondycji przez cały sezon.

Zapewnij dezynfekcję chlorową

Dzięki temu pływającemu dozownikowi możesz łatwo dostarczyć odpowiednią ilość chloru do swojego basenu. Tabletki o masie 20g są bardzo wolno rozpuszczalne, co oznacza, że będą stopniowo uwalniać chlor i zapewniać ciągłą dezynfekcję wody. To nie tylko eliminuje bakterie i wirusy, ale także redukuje nieprzyjemne zapachy i zmniejsza ryzyko infekcji dla użytkowników basenu.

Zapobiegaj powstawaniu glonów

Głównym problemem wielu właścicieli basenów jest rozwój glonów. Jednak dzięki temu pływającemu dozownikowi z tabletami multifunkcyjnymi możesz skutecznie zapobiec ich pojawianiu się. Tabletki zawierają specjalne składniki, które hamują wzrost glonów i utrzymują wodę czystą i klarowną. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się krystalicznie czystym basenem przez dłuższy czas.

Ułatwiaj flokulację

Flokulacja to proces łączenia się cząstek brudu w większe zlepki, które są łatwiejsze do usunięcia przez pompę filtracyjną. Pływający dozownik z tabletami multifunkcyjnymi ułatwia ten proces, dzięki czemu możesz szybko i skutecznie oczyścić swoją wodę. To oznacza mniejszą ilość osadu na dnie basenu oraz bardziej przejrzystą wodę dla wszystkich użytkowników.

Specyfikacja:

  • Tabletki 20g bardzo wolno rozpuszczalne, multifunkcyjne do stałego stosowania.
  • Zapewniają dezynfekcję chlorową.
  • Zapobiegają powstawaniu glonów 
  • Ułatwiają flokulację (łączenie się cząstek brudu w celu łatwiejszego wychwycenia przez pompę).
  • pływak mały
Długość (cm) 10.00
Szerokość (cm) 10.00
Wysokość (cm) 25.00

Bezpieczne raty, oraz płatności on-line
raty(2).jpgproces_platnosci_raty(4).jpg