• Prysznic basenowy 4 głowice z zaworem czasowym, Astralpool 59779

Symbol: 59779
8257.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka 24 godziny
Dostawa od 110
Przesyłka kurierka Fedex 110
Dostępność Dostępny

Prysznic basenowy 4 głowice z zaworem czasowym

Szukasz idealnego sposobu na uzupełnienie swojego basenu o funkcjonalny i nowoczesny dodatek? Prysznic basenowy 2 głowice z zaworem czasowym marki Astralpool to właśnie to, czego potrzebujesz! Dzięki czterem głowicom chromowanym ABS oraz czterem przyciskom z timerem będziesz mógł cieszyć się komfortową kąpielą na świeżym powietrzu w każdych warunkach.

Wyjątkowy design tego prysznica został stworzony z myślą o nowoczesnych aranżacjach przestrzeni wokół basenu. Wykonany z wysokiej jakości polerowanej stali nierdzewnej AISI-304 gwarantuje nie tylko trwałość, ale również elegancki wygląd przez wiele lat. Co więcej, przyłącze wody 3/4" W. BSP INT. umożliwia łatwe podłączenie do istniejącego systemu wodociągowego bez konieczności dodatkowych dostosowań.

Dołączone mocowanie do podłogi

W komplecie z prysznicem znajduje się specjalne mocowanie pozwalające na stabilne i bezpieczne zamocowanie konstrukcji do podłoża. Dzięki temu nie musisz martwić się o ewentualne przesunięcia czy niestabilność prysznica - możesz cieszyć się relaksem i odprężeniem za każdym razem, kiedy skorzystasz z jego korzystnych właściwości. Produkt AstralPool charakteryzuje się niezawodnością oraz profesjonalnym podejściem do tworzenia urządzeń dedykowanych dla branży basenowej.

Elegancja połączona z funkcjonalnością

Montaż prysznica jest prosty dzięki zaawansowanemu systemowi instalacyjnemu oraz dokładnej instrukcji montażowej, która zawarta jest w zestawie zakupionego produktu. Narzędzia potrzebne do zamontowania prysznica również są dołączone - wystarczy postępować według krok po kroku według wytycznych producenta, aby cieszyć się pełnym komfortem używania już w krótkim czasie od zakupu.

Specyfikacja

  • 4 głowice chromowane ABS,
  • 4 przyciski z timerem
  • Wykonane z polerowanej stali nierdzewnej AISI-304
  • Przyłącze wody 3/4" W. BSP INT.
  • Dotyczy mocowania do podłogi w cenie.
  • Produkt AstralPool.
  • Instrukcja instalacji

Bezpieczne raty, oraz płatności on-line
raty(2).jpgproces_platnosci_raty(4).jpg