• Trampolina ogrodowa 10ft/312cm z siatką, profilowanymi słupkami i drabinką

Brak towaru
944.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka 24 godziny
Cena przesyłki 40
Kurier do 40 kg 40
Dostępność Towar niedostepny
EAN 5902854515714
Zostaw telefon

Ekscytująca przygoda w ogrodzie z trampoliną ogrodową 10ft/312cm

Spędzanie czasu na świeżym powietrzu staje się coraz bardziej popularne, a trampolina ogrodowa to doskonały sposób, aby aktywnie spędzać czas w swoim podwórku. Nasza trampolina o średnicy 312 cm (czyli około 10 stóp) zapewnia dużo miejsca do skakania i biegania, jednocześnie zachęcając do aktywności fizycznej. Dzięki maksymalnemu obciążeniu wynoszącemu aż 150 kg, zarówno dzieci, jak i dorośli mogą cieszyć się jej urokami bez obaw o bezpieczeństwo.

Gwarancja bezpieczeństwa dzięki siatce i profilowanym słupkom

Nasza trampolina jest wyposażona w wewnętrzną siatkę oraz specjalnie zaprojektowane profilowane słupki, które zapewniają dodatkowe wsparcie i stabilność podczas skakania. Siatka o wysokości około 180 cm chroni użytkowników przed przypadkowymi upadkami poza obszar skakania, co sprawia, że można cieszyć się zabawą bez niepokoju o ewentualne urazy. Ponadto sześć solidnych słupków dokładnie utrzymuje siatkę na swoim miejscu nawet podczas intensywnego użytkowania.

Komfort i wygoda dla każdego użytkownika

Trampolina ogrodowa nie tylko gwarantuje dobrą zabawę i aktywność fizyczną - również dba o komfort użytkowników. Dzięki wysokości trampoliny wynoszącej około 65 cm nawet najmłodsi będą mieli łatwy dostęp do miejsca skoków. Aby uzyskać jeszcze większy komfort podczas używania trampoliny, dodaliśmy także odpowiednią ilość sprężyn (54 sztuki), które umożliwiają płynne i dynamiczne skakanie bez ryzyka uszkodzenia konstrukcji czy odniesienia kontuzji.

Radość ruchu dla całej rodziny - wspólne chwile na nowej trampolinie

Inwestując w naszą trampolinę ogrodową, inwestujesz nie tylko we własną rozrywkę i zdrowie fizyczne ale także tworzysz przestrzeń do wspólnych rodzinnych chwil pełnych śmiechu oraz radosnego ruchu na świeżym powietrzu! Ciesz się beztroskim skakaniem razem z najbliższymi - nasza solidna konstrukcja zapewni wiele godzin zabawy przy minimalnym ryzyku kontuzji czy urazów. Odkryj radość płynącą ze sportowej aktywności właśnie teraz!

Specyfikacja

  • Szerokość (cm): 50.00
  • Wysokość (cm): 17.00
  • Maksymalne obciążenie (kg): 150
  • Średnica: 312 cm (10ft)
  • Siatka: wewnętrzna
  • Wysokość siatki (ok.): 180 cm
  • Wysokość trampoliny (ok.): 65 cm
  • Ilość sprężyn: 54 szt.
  • Ilość słupków: 6 szt.
Długość (cm) 160.00
Szerokość (cm) 50.00
Wysokość (cm) 17.00
Maksymalne obciążenie (kg) 150
Średnica 312 cm (10ft)
Siatka wewnętrzna
Wysokośc siatki (ok.) 180 cm
Wysokość trampoliny (ok.) 65 cm
Ilość sprężyn 54 szt.
Ilość słupków 6 szt.

Bezpieczne raty, oraz płatności on-line
raty(2).jpgproces_platnosci_raty(4).jpg