• Pokrywa do basenu kompozytowego 664x386 cm Gre

Symbol: CVKPCO66

grubość :400 mikronów

Producent Gre
1290.00
Wysyłka 7 dni
Cena przesyłki 16.99
Kurier InPost do 30 kg 16.99
Kurier Fedex wpłata 19
Kurier Dhl płatność przy odbiorze 20
Kurier Pobranie 21
Dostępność Dostępny
EAN 8412081270654
Zostaw telefon

Pokrywa do basenu kompozytowego 664x386 cm Gre

Zadbaj o cieplejszą wodę w Twoim basenie dzięki pokrywie Gre. Ta wysokiej jakości pokrywa została zaprojektowana specjalnie dla basenów kompozytowych o wymiarach 664x386 cm. Dzięki niej będziesz mógł cieszyć się dłuższym okresem pływania oraz oszczędnością energii, bowiem utrzymanie temperatury wody będzie znacznie łatwiejsze.

Cieplejsza woda w Twoim basenie!

Jednym z głównych atutów tej pokrywy jest jej zdolność do zatrzymywania i akumulowania ciepła. Po prostu umieść ją bezpośrednio na lustrze wody swojego basenu, a zauważysz różnicę już po kilku godzinach stosowania. Pokrywa Gre działa jak izolator termiczny, minimalizując straty ciepła poprzez ograniczenie parowania i promieniowanie słoneczne.

Pokrywę umieszcza się bezpośrednio na lustrze wody

Dzięki modułowej konstrukcji pokrywy możesz ją bardzo łatwo założyć i zdjąć z powierzchni basenu. Bez względu na to, czy korzystasz z swojego basenu codziennie czy tylko od czasu do czasu, pokrywa Gre zapewni optymalną ochronę przed zabrudzeniami, liśćmi czy owadami. Dodatkowo jej niebieski kolor nadaje basenowi estetyczny wygląd.

Pokrywa ma wymiary: 613x333 cm

Ta konkretna pokrywa do basenu kompozytowego marki Gre ma wymiary 664x386 cm. Dzięki temu doskonale pasuje do większości standardowych basenów dostępnych na rynku. Jej grubość wynosi aż 400 mikronów, co sprawia, że jest trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Folia została również starannie obszyta wokół, zapewniając tym samym dodatkową wytrzymałość i stabilność.

Zamów teraz pokrywę do swojego basenu kompozytowego Gre o wymiarach 664x386 cm i ciesz się cieplejszą wodą oraz łatwiejszą pielęgnacją przez cały sezon! Ta wysokiej jakości folia to inwestycja na wiele lat – przekonaj się sama!

Specyfikacja

  • Producent: Gre
  • Wynik: cieplejsza woda w Twoim basenie!
  • Pokrywę umieszcza się bezpośrednio na lustrze wody
  • Pokrywa ma wymiary: 613x333 cm
  • kolor: niebieski
  • folia jest obszyta wokół
  • grubość :400 mikronów

 


Pokrywa na basen

Bezpieczne raty, oraz płatności on-line
raty(2).jpgproces_platnosci_raty(4).jpg