• Pokrywa solarna basenowa 900x500cm GRE

Symbol: CPERT95

Grubość pokrywy: 180 mikronów: prostokąt

Producent Gre
1086.00
Wysyłka 24 godziny
Cena przesyłki 20
Przesyłka kurierska pobraniowa 20
Dostępność Dostępny
EAN 8412081268347
Zostaw telefon
Początek opisu wygenerowanego przez AI

Pokrywa solarna basenowa 900x500cm GRE

Producent: Gre | Wynik: cieplejsza woda w Twoim basenie!

Pokrywę umieszcza się bezpośrednio na lustrze wody. Dzięki temu, systematyczne stosowanie pokrywy pozwala zwiększyć temperaturę wody w Twoim basenie. Pokrywa solarna basenowa 900x500cm GRE jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą korzystać z własnego basenu przez dłuższy okres czasu. Solarne właściwości pokrywy sprawiają, że energia słoneczna gromadzona przez nią przekłada się na podgrzewanie wody, co przedłuża sezon kąpielowy i pozwala cieszyć się przyjemnymi warunkami nawet gdy temperatura powietrza nie jest wysoka.

Pokrywa ma wymiary: 895x495 cm

Dopasowana do standardowych wymiarów basenów o szerokości i długości 900x500 cm, pokrywa solarna GRE posiada odpowiedni rozmiar i doskonale pasuje do większości typów basenów dostępnych na rynku. Jakość wykonania oraz grubość materiału (180 mikronów) sprawiają, że pokrywa jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne czy działanie promieni UV. Niebieski kolor dodatkowo przyczynia się do absorbowania większej ilości ciepła słonecznego, co jeszcze bardziej podnosi temperaturę wody. Zastosowanie takiej pokrywy oznacza znaczne oszczędności związane z ogrzewaniem basenu.

Pokrywa pasuje do każdego basenu o tej średnicy

Niezależnie od tego, czy Twój basen wykonany jest z betonu, stali nierdzewnej czy wyposażony w drewnianą konstrukcję, pokrywa solarna GRE będzie idealnym dopełnieniem Twojego systemu kąpielowego. Wymiary 895x495 cm są kompatybilne z szerokością i długością wielu popularnych modeli na rynku. Mocny materiał stosowany do produkcji zapewnia trwałość i odporność pokrywy na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zakupiona przez Ciebie pokrywa posłuży Ci przez długie lata bez konieczności wymiany.

Zadbaj o cieplejszą wodę w swoim basenie!

Pragniesz korzystać z własnego basenu nie tylko latem? Pokrywa solarna GRE pozwoli Ci to osiągnąć! Jej solarne właściwości umożliwiają akumulację energii słonecznej i przekształcenie jej w dodatkowe ciepło, które podniesie temperaturę wody w basenie. Dzięki temu, będziesz mógł korzystać z komfortowego kąpieliska nawet w chłodniejsze dni czy wieczory. Inwestycja w pokrywę solarną to oszczędność czasu i pieniędzy - już nie będziesz musiał używać dużych ilości energii do ogrzewania wody czy stosować innych technologii grzewczych, by cieszyć się przyjemnymi warunkami kąpieli.

Specyfikacja

  • Producent: Gre
  • Wynik: cieplejsza woda w Twoim basenie!
  • Pokrywę umieszcza się bezpośrednio na lustrze wody.
  • Pokrywa ma wymiary: 895x495 cm
  • kolor: niebieski
  • grubość :180 mikronów
  • Pokrywa pasuję do każdego basenu o tej średnicy.

Pokrywa na basen


Bezpieczne raty, oraz płatności on-line
raty(2).jpgproces_platnosci_raty(4).jpg