• Zawór do basenu Intex

Symbol: 10747INTEX
Producent Intex
139.00
Wysyłka 24 godziny
Cena przesyłki 16.99
Kurier InPost do 30 kg 16.99
Kurier Fedex wpłata 19
Kurier Dhl płatność przy odbiorze 20
Kurier Pobranie 21
Dostępność Duża dostępność
EAN 0744271303766
Zostaw telefon

Zawór do basenu Intex

Poznaj niezbędny akcesorium do Twojego basenu Intex - zawór 38 mm. Ten komplet zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby odłączyć węże basenowe od zbiornika z wodą. Zastosowanie tego zaworu jest niezwykle proste i wygodne, a dzięki niemu będziesz mógł skutecznie zarządzać swoim basenem.

Łatwe podłączanie i odłączanie

Dzięki temu specjalnemu zestawowi z pierścieniami i uszczelkami możesz łatwo dokonać podłączenia lub odłączenia węży basenowych od swojego basenu Intex. Nie musisz już się martwić o to, że utkniesz na stałe ze swoją pompą lub innym urządzeniem na wieki! Ten innowacyjny zawór zapewnia pełną kontrolę nad poziomem wody i umożliwia bezbolesne rozdzielenie sprzętu.

Zabezpieczony przed przeciekami

Każdy mały detal jest ważny, dlatego ten zestaw zawiera również dodatkowe uszczelki. Dzięki nim możesz mieć pewność, że żadna kropla wody nie będzie uciekała przez niepożądane miejsca. Twój basen pozostanie suchy i stabilny nawet przy wymianie podzespołów czy czyszczeniu. Niezawodność i bezpieczeństwo to cechy, które docenisz w tym profesjonalnym zestawie.

Zgodny z instalacją pompy Intex

Jesteś posiadaczem pompy Intex o średnicy 32 mm? Spokojnie! Ten zawór jest kompatybilny również z takimi urządzeniami. Jeśli chcesz podłączyć go do swojej pompy, konieczne jest dokupienie reduktora Intex 10722. Dzięki temu możesz elastycznie dostosować ten zawór do każdego rodzaju basenu i indywidualnych potrzeb.

Specyfikacja

  • Producent: Intex
  • Zawór 38 mm do basenów Intex - komplet z pierścieniami i uszczelkami
  • Zawór pozwala na odłączenie węży basenowych od basenu, w którym jest woda.
  • W celu podłączenia zaworu do instalacji pompy 32 mm należy dokupić reduktor Intex 10722

image

Bezpieczne raty, oraz płatności on-line
raty(2).jpgproces_platnosci_raty(4).jpg