• Kategorie
  • Szukaj
  • AKCESORIA BASENOWE

Akcesoria do basenu

W naszej ofercie znajdują się różne akcesoria basenowe, dzięki którym użytkowanie basenu będzie znacznie łatwiejsze, bezpieczniejsze i przyjemniejsze. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego korzystania z basenu ogrodowego Intex.

Wśród akcesoriów odnajdziesz tradycyjne pokrywy na basenpokrywy solarnematy pod basen, pompy filtrujące - zarówno kartuszowe jak i piaskowe, środki do wody (tabletki chlorowe, regulacja PH, środki na glony), generator chlorudrabinki basenoweoświetlenietermometry oraz wiele innych.

Oprócz tego oferujemy niezbędny sprzęt do utrzymania czystej wody jak odkurzacz lub siatka do basenu. Polecamy również mniejsze artykuły: zabawki dmuchane, maski do nurkowania oraz inne, które z pewnością umilą czas we własnym basenie Tobie i Twoim bliskim.

Szanując Twój czas, podzieliliśmy akcesoria na działy:

Pompa filtrująca

Dobry system filtrowania ma wielką wartość dla basenu. Woda w basenie pozostaje czysta dzięki instalacji filtra. W połączeniu z tym można również dodawać środki dezynfekujące do wody. Bez filtra woda wkrótce zmieni kolor na zielony. Instalacja filtra składa się ze zbiornika filtra wypełnionego szkłem, piaskiem lub kulami aqualoon. Woda jest wprawiana w ruch przez pompę, dzięki czemu obecne w niej cząstki brudu można wyłowić z wody. Ponieważ tak ważne jest, aby wybrać odpowiednią pompę, zawsze jesteśmy gotowi, jeśli masz jakiekolwiek pytania. 

Ogrzewanie basenu

Ogrzewanie basenu jest ważne zwłaszcza, jeśli masz większy basen. Może minąć dużo czasu, zanim woda w basenie osiągnie przyjemną temperaturę nawet, gdy kąpiel jest w pełnym słońcu. Idealna temperatura wody wynosi +/- 28 stopni. Kup nasza pompę grzewczą lub ogrzewanie solarne.

Chemia basenowa

W Twoim basenie mogą z szybkością błyskawicy rozmnażać się bakterie, grzyby i inne drobnoustroje. Do basenu trafiają także owady, odpady i deszczówka. Te wszystkie mikroorganizmy mogą być szkodliwe dla zdrowia. Chlorem zabijasz wszystkie potencjalne bakterie. Dzięki chemii basenowej zapobiegasz tworzeniu się zielonej wody. 

Zabawki dmuchane

Specjalnie dla dzieci sprzedajemy najładniejsze dziecięce zabawki online. W tej kategorii znajdziesz na przykład nadmuchiwane zwierzęta. Daj dziecku nadmuchiwanego krokodyla, żółwia morskiego lub delfina! Cudowną niespodzianką dla maluchów będzie wodny plac zabaw.

Czyszczenie basenu

Czyszczenie basenu jest bardzo ważne. W przypadku niektórych zadań związanych z czyszczeniem potrzebujesz czegoś więcej, niż zwykłą siatkę do wyławiania lub standardową szczotkę do basenu. Znajdziesz tu zarówno proste zestawy czyszczące, jak i różne odkurzacze. 

Z pewnością znajdziesz odpowiedni sprzęt dla Twojego basenu. Możesz również skorzystać z gotowych zestawów basenowych, stworzonych przez fachowców.