• Kategorie
  • Szukaj
  • Oświetlenie basenowe

Przydomowy basen daje ci ogromny komfort pływania, o której porze dnia chcesz. Wykorzystaj go i nie rezygnuj z kąpieli po zmroku! Cisza dookoła i uspokajający szum wody pomogą ci się zrelaksować przed snem i poczytać książkę w przyjemnej atmosferze. Nie będzie to jednak możliwe bez dobrego oświetlenia. Lampy z naszej oferty sprawią, że twój basen zyska niesamowity klimat! Umożliwią ci również zorganizowanie przyjęcia na podwórku czy spędzenie romantycznego wieczoru z ukochaną osobą. Sprawdź naszą ofertę i wybierz lampę, która umożliwi ci relaks w basenie o każdej porze dnia!

Rodzaje oświetlenia basenu

Lampy do basenu z naszej strony dobrebaseny.pl zapewnią ci niesamowite wrażenia wizualne. Rozświetlą taflę wody na różne kolory. Rozjaśnią także powierzchnię wokół basenu, dzięki czemu korzystanie z niego po zmroku będzie komfortowe. Kompletując naszą ofertę, zadbaliśmy o to, by znalazły się w niej lampy, które są szczelne i bezpieczne w użytkowaniu. Dodatkowo są proste w montażu — poradzi sobie z nim nawet początkujący majsterkowicz (instaluje się je m.in. na uchwyt czy na magnes). Przeczytaj poniższą charakterystykę oświetlenia i zobacz, które najlepiej sprawdzi się w twoim ogrodzie!

Lampy solarne

Stawiasz na odnawialne źródła energii? Lampy solarne to coś dla ciebie! W ciągu dnia się ładują, a po zmroku — włączają. To praktyczne oświetlenie basenu nie wymaga od ciebie praktycznie żadnej ingerencji. 

Lampy magnetyczne

W naszej ofercie znajdziesz także lampy magnetyczne. Są bardzo łatwe w montażu (przyczepia się je na magnes do ścianek basenu). Rozświetlają basenową taflę wody i tworzą niepowtarzalny klimat! Ich barwę wygodnie zmienisz pilotem.

Lampy spryskiwacze

Oferujemy też lampy spryskiwacze, które dają efekt wpływającej do basenu fontanny! Są bardzo efektowne, a dodatkowo stanowią świetną rozrywkę dla dzieci! Mają kilka trybów świecenia, które po zmroku podświetlają wypływającą z urządzenia wodę.

Lampy LED

Marzy ci się przyjęcie nad basenem? Zaskocz swoich gości i po zmroku włącz lampę basenową LED. Po uruchomieniu oświetla całe dno basenu oraz jego boki, dzięki czemu dostarczy tobie i twoim gościom niezapomnianych wrażeń wizualnych! Lampa do basenu pracuje w dwóch trybach: ciągłym lub migającym. Sprawdzi się więc nie tylko na większe okazje, ale także do codziennego relaksu.

Lampki do basenu z naszej oferty mają różne tryby pracy. Świecą ciepłym, białym światłem, lub różnokolorowym np. zielonym, niebieskim, czerwonym. Subtelne, ledowe odcienie nie rażą i nie męczą oczu, nawet przy długim pobycie w wodzie. Szeroki wybór programów pozwoli ci dostosować ich barwę do sytuacji (przy białym świetle przeczytasz książkę, kolorowe sprawdzi się np. podczas przyjęcia) i stworzyć przyjemną atmosferę. 

Zwróć uwagę na powierzchnię, jaką oświetlają poszczególne lampy. Do większych zbiorników wodnych czasami przydają się dwie lub trzy sztuki, by równomiernie go rozjaśnić. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz lampę, która umili ci wieczorne spędzanie czasu w basenie!