• Kategorie
  • Parametry
  • Oświetlenie basenowe

Oświetlenie basenowe

Oświetlenie basenowe jest niezbędne, jeśli chcesz nadać swojemu basenowi ogrodowemu ciepłą i przytulną atmosferę. Wieczorem nadaje piękną atmosferę dodatkowym atutem, jest wieczorna kąpiel oraz bezpieczeństwo chodzenia w ciemności w okolicach basenu. Nasze produkty zapewnią wspaniały nastrój każdemu ogrodowi. Stwórz atmosferę wokół basenu, umieść parę lamp rozkoszuj się woda w godzinach wieczornych i nocnych. Dzięki lampom led, które możesz zamontować na ścianie basenów zarówno z z materiału Pcv Np Basen Intex lub Bestway jak i baseny ze stali. Lampy te dają ładne światło i można zmienić ich miejsce w zależności od naszego upodobania. Dzięki tym oszczędnym lampom twój basen może być pięknie podświetlony. Lampy dają piękny efekt wieczorem. Basen możesz też zmienić w efekt dyskoteki za pomocą lamp disko. Lampa pływa na wodzie bądź można ją przymocować do ramy basenu. Lampa ma opcje 7 efektów świetlnych. Lampe można użyć w jacuzzi lub w wannie z hydromasażem. Lampa ze zraszaczem Led daje piękny efekt podświetlanej fontanny. Po całym dniu pracy rozkoszuj się basenem i pięknym oświetleniem. Lampa zmienia kolory na czerwony, biały, niebieski, zielony. Super pomysłem jest to, że działa on poprzez wbudowany generator hydroelektryczny. Nie potrzebujesz prądu ani baterii, ponieważ prąd jest generowany przez ruch wody. Swój basen możesz oświetlić na wiele różnych sposobów montując światło na krawędziach basenu, pływające światła led na wodzie lub światła umieszczane pod wodą. 

Na rynku znajdziesz lampy pływające po powierzchni wody oraz lampy magnetyczne, które z łatwością przytwierdzisz do ściany basenu. Z kolei lampa spryskiwacz z kolorowymi światłami LED stworzy interesujący odblask na wystrzeliwanej z urządzenia wodzie. 

Romantycznie i z klasą

Kiedy zbliża się lato, czujesz, że wieczory robią się coraz cieplejsze. Coraz częściej można posiedzieć na zewnątrz dłużej niż zwykle. Wieczorami stajemy się inni. Jesteśmy skłonni do wielu przemyśleń, które nie przychodzą za dnia. Jesteśmy sentymentalni, romantyczni i nastrojowi. Posiadacze basenów ogrodowych mogą zadbać o nastrój jeszcze bardziej. Kameralny ogród z własnym basenem o pięknym oświetleniu. Kto z nas nie marzy o takim miejscu?

Na dobrebaseny znajdziesz bogatą ofertę lamp basenowych, podwodnych świateł i oświetlenia basenowego LED.  Przy dobrym oświetleniu basenu tworzysz piękne chwile w basenie, dzięki czemu wieczorem możesz cieszyć się korzystaniem z basenu z jeszcze większą przyjemnością.

Możesz stworzyć zupełnie inny klimat, dzięki naszemu oświetleniu LED, które można zamontować na ścianach basenu. Lampy te dają dobre światło i są łatwe do przesunięcia. Dzięki tym oszczędnym lampom możesz Twój basen będzie w centrum uwagi. Wyciszone spokojne miejsce lub miejsce dla wesołych imprez. Możesz zamienić basen tak jak tylko chcesz! Nasze oświetlenie może unosić się na wodzie i dać różne kolory dyskotekowe. Oczywiście możesz również użyć tego oświetlenia w jacuzzi lub wannie z hydromasażem! 

Zakup oświetlenie oraz inne akcesoria do basenów całorocznych GRE online w naszym sklepie Dobrebaseny.