• Kategorie
  • Szukaj
  • Maty pod basen

Poznaj bliżej nasze maty do basenu

Wśród wariantów, który chcielibyśmy Ci dobrze zaprezentować, znajduje się między innymi mata pod basen o wymiarach 4,72 x 4,72 m. Takie wymiary danych mat sprawiają, że są to niezwykle uniwersalne egzemplarze, który zapewniają dodatkową ochronę dolnej części basenu ogrodowego. Wykorzystując maty, nie będziesz musieć martwić się tym, że Twój basen będzie narażony na szybsze zniszczenie. Dodatkowo obecność dobrze dopasowanej maty, pozwala na równomierne rozłożenie samego basenu, co bez jej obecności — niejednokrotnie jest bardzo problematyczne. Dostępne w naszej ofercie maty, mogą być stosowane zarówno w parze z basenami rozporowymi, jak i stelażowymi marki Intex. Takie podkładki pod basen sprawdzą się również do egzemplarzy Bestway. 

Dobrze wykonane podkłady pod basen

Inne warianty, które chcielibyśmy polecić to maty do basenu marki GRE, np. w odcieniach zieleni. Musisz wiedzieć, że maty pod basen, można wykorzystać również w formie zabezpieczenie pod same deski basenu, czy nawet pod drabinki i inne używane akcesoria basenowe. W naszej ofercie czekają na Ciebie podkładki wykonane z trwałego polietylenu, które są odporne na uszkodzenia i mogą służyć przez naprawdę długi czas.

Mata pod basen ogrodowy to idealne podłoże, dzięki któremu przez dłuższy czas będziesz móc cieszyć się fantastycznymi właściwościami użytkowymi swojego egzemplarza. Dobrze dopasowane maty nie tylko chronią dno basenu, przedłużając tym samym jego żywotność, ale i dbają o jego czystość. Usuwanie brudu i błota z dna basenu mogłoby zająć bardzo dużo czasu — decydując się na matę, nie będziesz musieć się tym martwić. Zapraszamy do złożenia zamówienia już teraz.