Basen Kanadyjski GRE, to znany już przez użytkowników Europy całoroczny akwen, który jak to na producenta GRE przystało jest porządnej jakości i przy dbaniu o takie rzeczy jak woda, dostarczanie chemii basenowej może posłużyć nam na wiele pięknych lat.

W zależności od rozmiaru, mamy dwa rodzaje wysokości 120 i 135 cm oraz kształtu, gdzie u nas mogą państwo znależć okrągłe, owalne i prostokątne. Baseny mogą państwo zamówić u nas na sklepie, ich cena mieści się w przedziale 6 500 – 20 200 zł z czego najtańszy tytan znajdą państwo u nas za 6 528.

Dodatkowo przy wyborze naszych basenó mają pańswo możwliośc zakupiania ich w formie basenów wkopywanych, podziemnych oraz kompozytowych.

Baseny kompozytowe wykonane są z deski kompozytowej, a ich gwarancja obejmuję 10 lat.
Natomiast baseny wkopywane i nadziemne są basenami stalownymi wyłożonymi linerem, a ich gwarancja sięga 4 lat.

Przygotowanie basenu kanadyjskiego jak to w każdym basenie zaczyna się od miejsca i na równi z tym idzie podłoże.

Miejsce na basen należy wybrać patrząc na takie czynniki jak, ilość miejsca na resztę otoczenia, chodzi o to żeby z basenu się cieszyć, a nie żeby miał przeszkadzać, kolejno zwróćmy uwagę na to czy nad basenem rosną drzewa, ponieważ może być to z czasem uciążliwe, jak za każdym razem będzie konieczność czyszczenia wody.

Gdy miejsce zostanie już wybrane czas żeby wybrać czy będzie to konstrukcja wolno stojąca czy wkopana w ziemię i następnie można  rozpocząć proces tworzenia podłoża. Najważniejsze będzie oczywiście jego oczyszczenie i wyrównanie, a następnie wysypanie piasku na obszar w którym basen będzie umiejscowiony, a w przypadku wkopania należy wykopać otwór na basen i go utwardzić dla pewności, że nie będzie się on zagłębiać pod ciężarem.