Każdy posiadacz basenu wie, że jeśli chcemy się cieszyć basenem dłużej, to musimy zainwestować w zabezpieczenia, które pomogą nam utrzymać basen ogrodowy w całości na długi okres czasu.

Jednym z takich elementów jest zabezpieczenie pod basen, który sprawi, że basen nie narazi się na otarcia, które z czasem mogą zniszczyć dno basenu i dzięki temu każda kąpiel w basenie będzie przyjemna oraz pozwoli się nam zrelaksować.

Jakie więc mamy rozwiązania co do zabezpieczenia dna basenu ?

Jedną z najczęściej wybieranych są maty pod basen, które nie dość, że są w przystępnej cenie, to dodatkowo chronią nie tylko dno, ale też nieckę basenu przy takich czynnościach jak chociażby koszenie trawy wokół basenu.

Podkłady pod basen nadadzą się zarówno do miękkich powierzchni jak i twardych, które dzięki strukturze są odporne na formowanie.

W naszym asortymencie znajdziemy trzy wariantów podkładów pod basen:

  1. Podkład pod basen „puzzle” - dzięki temu, że składają się je jak puzzle, nie ma problemu by rozszerzyć powierzchnię, gdyż wystarczy tylko dokupienie większej ilości mat co daje nam większe możliwość do zmiany powierzchni.
  2. Maty pod basen GRE – Chronią spód basenu przed uszkodzeniami lub zabrudzeniami.
Kolejnym zabezpieczeniem pod basen jest piasek, który plusuję swoją łatwością w wypoziomowaniu podłoża i dodatkowo jest on bardzo miękkim podłożem.