Co to jest basen całoroczny ?


Od paru lat pojawiła sie oferta basenów dotąd nieznany dla nas baseny ogrodowe całoroczne. Basen całoroczny inaczej kanadyjski, lub stalowy ma konstrukcje stalowa przystosowaną do warunków zimowych. Ścianyz balchy malowane proszkowo i dodatkowo powlekane. Konstrukcja basenu jest odporna na niskie temperatury, wiatr, deszcz i śnieg. Baseny całoroczne są znacznie odporniejsze niż zwykłe baseny, basen taki nie składa się na zimę co jest idealna opcją.
Podczas składani i rozkładania czesto niszczy się powłoka basenu oraz stelaż basenu ogrodowego. Na rynku są dostępne rózni producenci basenów całorocznych Intex, Bestway, Gre. Producent Gre jest jedynym który produkuje baseny ogrodowe naziemne cłoroczne w Hiszpani. Pozostałe dwie marki całkowicei produkowane sa w Chinach. 

Jak dbać o basen

Jeżeli chodzi o samo dbanie o basen jest takie same jak w innych basenach. należy dbać o wodę za pomocą śoodków do chlorowania wody, oraz dbać o ilośc wody w basenie. Baseny stalowe Gre sa bardzo wysokiej jakości. Występuja w róznych rozmiarach i kształtachi zestawach. Od basenów okrągłych , owalnych czy prostokatnych. Basen zawsze jest dostarczony na euro palecie i składa się ze zwinietego rulonu blachy, powłoki, lub niecki basenowej , pompy filtrujacej i dodatkowych akcesorii basenowych. 

Najlepszy wybór dla ciebie basen całoroczny Gre

Zakup basenu do ogrodu całorocznego jest inwestycja na długie lata. Basen w ogrodzie będzie świetna atrakcją dla dorosłych i dla dzieci. Nie musisz chodzić na baseny miejskie by cieszyć się basenem. proste użytkowanie zapewni ci cudowne chwile z rodziną.