Co to jest basen całoroczny ?


Od paru lat pojawiła się oferta basenów dotąd nieznanych dla nas basenów ogrodowych całorocznych. Basen całoroczny inaczej kanadyjski lub stalowy ma konstrukcje stalowa przystosowaną do warunków zimowych. Ściany z blachy malowane proszkowo i dodatkowo powlekane. Konstrukcja basenu jest odporna na niskie temperatury, wiatr, deszcz i śnieg. Baseny całoroczne są znacznie odporniejsze niż zwykłe baseny. Basen taki nie składa się na zimę idealną opcją. Podczas składani i rozkładania często niszczy się powłoka basenu oraz stelaż basenu ogrodowego. Na rynku są dostępni różni producenci basenów całorocznych Intex, Bestway, Gre. Producent Gre jest jedynym, który produkuje baseny ogrodowe naziemne całoroczne w Hiszpani. Pozostałe dwie marki całkowicie produkowane są w Chinach. 

Jak dbać o basen

Jeżeli chodzi o samo dbanie o basen takie same jest jak w innych basenach. Należy dbać o wodę za pomocą środków do chlorowania wody oraz dbać o ilość wody w basenie. Baseny stalowe Gre są bardzo wysokiej jakości. Występują w różnych rozmiarach i kształtach i zestawach. Od basenów okrągłych, owalnych czy prostokątnych. Basen zawsze jest dostarczony na euro palecie i składa się ze zwiniętego rulonu blachy, powłoki, lub niecki basenowej , pompy filtrującej i dodatkowych akcesoriów basenowych. 

Najlepszy wybór dla ciebie basen całoroczny Gre

Zakup basenu do ogrodu całorocznego jest inwestycja na długie lata. Basen w ogrodzie będzie świetną atrakcją dla dorosłych i dla dzieci. Nie musisz chodzić na baseny miejskie, by cieszyć się basenem. Proste użytkowanie zapewni ci cudowne chwile z rodziną.