Firma Intex cały czas ulepsza swoje baseny a co za tym idzie czystsza woda w basenie

Każda osoba która ma basen ogrodowy wie że największym problemem jest utrzymanie wody w odpowiednich parametrach. Niestety dla wielu z nas nie jest to takie łatwe dlatego by pomóc nam w tym powstał napowietrzacz wody. Łatwe w montażu urządzenie, które ma za zadanie dostarczyć jak najwiekszą ilość tlenu. Hydro Aeration to najnowsza technologia, która ma wiele zalet. Kążad pompa od roku 2017 zostałą wyposażona w ten element. Innowacyjna technologia zapewnia, że pompa filtrująca kartuszowa, oraz pompa z filtrem piaskowym jeszcze lepiej pracuje. Zalety tego rozwiązania to :

ULEPSZONA CYRKULACJA I FILTRACJA WODY BASENOWEJ

Podczas procesu napowietrzania drobne cząstki zbrylają się w wodzie i osiadają na dnie basenu stając się łatwiejsze do filtracji i usuwania przez systemy oczyszczania. Ulepszona filtracja i cyrkulacja sprawia, że woda jest zdrowsza i bardziej przyjemna.

 

LEPSZA KLAROWNOŚĆ WODY PRZEJRZYSTOŚĆ

Przez mieszanie powietrza z wodą, proces napowietrzania indukuje utlenianie się żelaza i manganu eliminując barwienie wody. Rezultatem jest przezroczysta i czysta woda.
 

WIĘCEJ UJEMNYCH JONÓW NA POWIERZCHNI WODY

Zwiększenie liczby ujemnych jonów powoduje polepszenie świeżości powietrza wokół basenu eliminując zanieczyszczenia i neutralizując wolne rodniki, które oddziałują na jego jakość.