• Kategorie
  • Szukaj
  • Odkurzacze akumulatorowe do basenu

Odkurzacze z silnikiem akumulator

Czy i Ty marzysz o pięknej i zadbanej przestrzeni wokół domu? Pamiętaj, że na estetykę tej przestrzeni wpływa nie tylko wygląd ogrodu. To każdy element znajdujący się na zewnątrz. Aby dobrze się poczuć w swoim własnym zakątku zadbaj o swój basen ogrodowy. Jego czysta i przejrzysta woda dobrze świadczy o właścicielu. Czy widzisz te spojrzenia gości? Pełne podziwu i zachwytu? Czy widzisz radość swoich dzieci korzystających z uroków przerwy od szkoły? Zobacz jak możesz maksymalnie wykorzystać potencjał swojego otoczenia. Relaks, słońce, cudowne ukojenie chłodnej wody. Wszystko to możesz mieć w zasięgu ręki. Nasze odkurzacze basenowe pomogą Ci bez wielkiego wysiłku osiągnąć efekt ogrodu nr 1! Na efekty pracuje się wieloma sposobami. Wybierz najprostszy a skuteczny.

 

Po co nam odkurzacz basenowy?


Dobrze zaprojektowany obieg wody i system jej chemicznego uzdatniania daje gwarancję, że woda w basenie ogrodowym będzie bezpieczna i przejrzysta. Dobrze utrzymany basen zdobi ogród lub wnętrze w którym się znajduje. Aby basen cieszył oko nieskazitelną czystością konieczne jest jeszcze usuwanie z dna basenu zanieczyszczeń, które się tam gromadzą: opadłych liści, nawiewanego kurzu itp. co jest szczególnie uciążliwe dla basenów ogrodowych. Do tego celu służą odkurzacze basenowe. Najprostszy z nich, niezbędny w każdym basenie to odkurzacz ręczny. Głowica na kiju teleskopowym opuszczana jest na dno basenu i podłączana elastycznym wężem poprzez skimmer do pompy filtra. Na tej samej zasadzie działają odkurzacze jednak nie wymagają one obsługi człowieka a same poruszają się po dnie basenu. Odkurzacze w pełni automatyczne nie wymagają podłączenia pod pompę układu filtrującego. Maja one własne silniki i filtr wewnętrzny. Wymagają jedynie podłączenia do prądu. Tego typu odkurzacze mogą czyścić dno basenu lub dno i ściany łącznie z linią wodną.

 

Do pełnego zestawu potrzebna będzie siatka do wyławiania większych zanieczyszczeń z dna i powierzchni wody, a także szczotka do czyszczenia ścian. Elementy te są mocowane na tym samym kiju teleskopowym, który używany jest do odkurzania ręcznego.

Odkurzacze tego typu są z reguły na baterie lub na akumulator łatwy do ładowania oraz do szybkiego i sprawnego czyszczenia basenu oraz spa. Odkurzacz taki nadaje się do czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Ten typ używa się zarówno do czyszczenia dna oraz ścian basenu.

  • Odkurzacz nadaje się do: basenów stelażowych, rozporowych, spa wbudowanych. 
  • W niektórych modelach należy dokupić rączkę teleskopową zwłaszcza jak basen jest głęboki.
  • filtr wewnętrzny w zestawie
  • zasilania: baterie lub akumulator
  • rodzaj: odkurzacz ręcznyOdkurzacze do Basenów Multispeed na Baterie Premium Gre VCB10P