• Kategorie
  • Szukaj
  • Węże

Węże do pompy pilnie potrzebne

Długi czas cieszyłeś się kąpielami w basenie, w pełnym słońcu, relaksując się we własnym ogrodzie. To były piękne i beztroskie dni. Jednak w tym sezonie zauważyłeś, że nie wszystko działa tak jak powinno? Zakupiłeś kiedyś basen z pompą, ale pewne części przestały spełniać zadanie, a przez to, pompa nie działa należycie. Myślisz więc o nowej pompie? Warto zastanowić się, czy na pewno jej potrzebujesz. Po co wydawać dodatkowe pieniądze. Twoja pompa może być całkiem sprawna, a jedyne, czego Ci potrzeba to kilka części lub reduktorów.

W Dobrebaseny.pl zawsze znajdziesz właściwe rozwiązanie. Może się zdarzyć, że części muszą zostać wymienione. Na tej stronie znajdziesz produkty, dla których szukasz części lub łącznika i bezpośrednio je zamówić.

Gdy potrzebne węże

Jeśli potrzebujesz węża do swojej pompy filtrującej wejdź na odpowiednią podstronę "węże i łączniki". Mamy dla Ciebie nie tylko basen. Zapewniamy również dalszą obsługę. Pamiętaj, że jeśli potrzebujesz części lub porady, nie zostawimy Cię bez pomocy.

Kup nowe części

Nasze pompy filtracyjne  są bardzo wysokiej jakości. Ale to nie znaczy, że żadna część nigdy nie powinna zostać zastąpiona. W końcu wszystko ulega zużyciu. Aby uzyskać optymalną wydajność pompy filtrującej lub filtru piaskowego, dobrze jest sprawdzać ją co roku. Nie tylko sprawdzasz, czy sam filtr wymaga wymiany, ale także o-ring dla zaworu lub pokrywy pompy. Wymiana dwóch ostatnich części niewiele kosztuje, a jednocześnie znacznie wydłuża żywotność pompy filtra lub filtra piaskowego!