• Generator chloru do basenów ogrodowych (max 17.413 l ) INTEX

Symbol: 26664GS
Producent Intex
Brak towaru
625.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka 24 godziny
Cena przesyłki 16.99
Kurier InPost do 30 kg 16.99
Kurier Fedex wpłata 19
Kurier Dhl płatność przy odbiorze 20
Przesyłka kurierska 20
Dostępność Towar niedostepny
EAN 6941057420462
Zostaw telefon

Generator chloru do basenów ogrodowych (max 17.413 l ) INTEX

Zapewnij sobie czystą i bezpieczną wodę w swoim basenie ogrodowym dzięki Generatorowi chloru INTEX. Ten zaawansowany generator jest idealny dla basenów o pojemności do 17.400 litrów, zapewniając maksymalną produkcję chloru wynoszącą 4 gr/godz.

Automatyczny timer

Dzięki wbudowanemu 24-godzinnemu automatycznemu timerowi, Generator chloru INTEX umożliwia łatwe programowanie czasu pracy urządzenia. Możesz ustawić harmonogram działania generatora tak, aby dostarczał odpowiednią ilość chloru przez całą dobę, co zapewni ci stałą kontrolę nad jakością wody w basenie.

Samoczyszcząca się komora z powłoką tytanową

Jednym z najważniejszych elementów Generatora chloru INTEX jest samoczyszcząca się komora z powłoką tytanową. Ta innowacyjna technologia eliminuje potrzebę regularnego czyszczenia komory ręcznie, co oszczędza twój cenny czas i wysiłek. Komora pokryta powłoką tytanową gwarantuje również długotrwałe użytkowanie urządzenia bez konieczności wymiany części.

Wyświetlacz LED i instrukcja na DVD

Generator chloru INTEX jest wyposażony w wyświetlacz LED, który pokazuje aktualny stan urządzenia oraz ewentualne błędy. Dzięki temu będziesz zawsze informowany o działaniu generatora i będziesz mógł szybko zareagować w przypadku jakichkolwiek problemów.

W zestawie znajduje się również instruktaż na DVD, który krok po kroku przeprowadzi cię przez proces instalacji i użytkowania Generatora chloru INTEX. Dzięki temu nawet osoby nieznające się na technologii będą mogły łatwo skonfigurować urządzenie i cieszyć się czystą wodą w swoim basenie ogrodowym.

Czysta woda basenowa w naturalny sposób

Czyszczenie wodą na bazie soli to naturalny sposób na utrzymanie czystej wody w basenie. Ze względu na niską zawartość soli - tylko 10% wody morskiej - prawie nie zauważasz jej obecności, więc nie czujesz jej szybko, zapachu i smaku.

Ponadto podczas korzystania z systemu słonej wody nie potrzebujesz już tabletek chloru, co ma kilka zalet. Woda w basenie nie będzie pachnieć chlorem, oczy nie będą podrażnione, strój kąpielowy nie wyblaknie i nie musisz już kupować drogich garnków z chlorem.

Jak działa system słonej wody Intex?

System słonej wody Intex zwalcza bakterie i glony z wody basenowej na dwa sposoby:

 1. System słonej wody Intex zawiera ogniwo elektrolityczne pokryte tytanem, które przekształca sól basenową dodaną do wody w chlor. Standardowy chlor pozostawia w wodzie cząsteczki szkodliwe dla zdrowia i basenu. Jednak sól basenowa, która jest przekształcana w chlor, nie pozostawia tych cząstek. Dzieje się tak, ponieważ słona woda przepływa przez ogniwo elektrolizy systemu i wytwarza chlor. Substancja ta wraca do wody i, podobnie jak standardowy chlor, zapewnia zabicie glonów i bakterii, ale bez powodowania uszkodzeń ciała i basenu.
 2. System słonej wody Intex wykorzystuje również technologię jonizacji miedzi zapobiegającą powstawaniu glonów. Dodaje to do wody aktywne i dezynfekujące jony miedzi, co jest bardziej skuteczne w zwalczaniu glonów niż standardowy chlor lub inne środki chemiczne do basenów.

Cechy Intex Saltwater System

Ten system słonej wody jest szybki i łatwy w instalacji oraz bardzo przyjazny dla użytkownika. Poniżej kilka przydatnych funkcji systemu. 

Wyświetlacz

System Intex 26664 GS posiada nowoczesny wyświetlacz ze wszystkimi niezbędnymi funkcjami i kontrolkami. Przydatną funkcją jest 24-godzinny timer, na którym ustawiasz, kiedy system słonej wody może automatycznie zacząć działać. System ma również funkcję doładowania, aby w razie potrzeby zapewnić wodzie basenowej szok chlorowy. System zawiera również energooszczędny tryb uśpienia, blokadę, dzięki której ustawienia nie zmieniają się nagle oraz przycisk włączania i wyłączania, za pomocą którego ręcznie włączasz i wyłączasz system.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Elektronika i woda to niebezpieczna kombinacja. Dlatego ważne jest, aby system słonej wody był zainstalowany bezpiecznie. Dlatego w standardzie dostarczany jest transformator 12V, który zamienia napięcie sieciowe (230V) na bezpieczne napięcie 12V. Zapoznaj się z instrukcją dotyczącą bezpiecznej instalacji systemu słonej wody.

 • 12-woltowy transformator zatwierdzony przez CE/TUV
 • Długość przewodu do systemu słonowodnego - transformator: 395 cm
 • Długość adaptera przewodu - transformatora: 208 cm
 • Umieść transformator co najmniej 3,5 metra od basenu

Zawiera instrukcję

 • Dostarczany z wielojęzyczną instrukcją (w tym niderlandzkim, niemieckim, angielskim, francuskim, hiszpańskim i włoskim)
 • Z poręcznymi harmonogramami dozowania w instrukcji

Instrukcja: Intex™ Saltwater System - Krystal Clear (maks. 17 413 litrów)

Tylko z przyłączem 32 mm

Ten system słonej wody Intex ma tylko przyłącze 32 mm i dlatego nadaje się tylko do basenów i pomp z przyłączem 32 mm. Niestety nie jest również możliwe podłączenie tego systemu do basenu i/lub pompy z przyłączem 38 mm.

Ile soli potrzebuje system słonej wody Intex?

Wymaganą sól na basen można obliczyć za pomocą następującego wzoru:  Ilość kg soli = Zawartość basenu (w litrach) * 0,003

Przykłady:

 • Basen 5000 litrów - 5000 * 0,003 = 15 kg soli
 • Basen 7500 litrów - 7500 * 0,003 = 22,5 kg soli
 • Basen 10 000 litrów - 10 000 * 0,003 = 30 kg soli
 • Basen 12 500 litrów - 12 500 * 0,003 = 37,5 kg soli
 • Basen 15 000 litrów - 15 000 * 0,003 = 45 kg soli

Ważne jest, aby używać tylko czystej soli (99,8%) bez jodu, ponieważ jod powoduje żółknięcie kąpieli i uszkadza elektrolizer.

Instrukcje

 Plan uruchomienia krok po kroku

 1. Podłącz system słonej wody do basenu i pompy filtrującej zgodnie z instrukcją.
 2. Włącz pompę filtrującą, ale pozostaw wyłączony system słonej wody.
 3. Rozłóż sól na wannie. W instrukcji możesz przeczytać ile soli należy dodać.
 4. Pozostaw sól do rozpuszczenia przez 24 godziny przy włączonej pompie filtrującej.
 5. Sprawdź, czy sól się rozpuściła i włącz system słonej wody
 6. Użyj tabeli w instrukcji, aby ustawić prawidłową liczbę godzin pracy.

System słonej wody należy regularnie odkamieniać, aby przedłużyć żywotność ogniwa elektrolitycznego. W tym celu użyj trybu samooczyszczania, w którym naciskasz „przycisk samooczyszczania” przez 5 sekund, aż na wyświetlaczu zacznie migać „10”. Następnie naciśnij przycisk , aby włączyć czas trwania - 14 godzin, 10 godzin lub 6 godzin - czyszczenia, po którym urządzenie rozpocznie procedurę czyszczenia. Wybierz 14 godzin dla wody o niskiej twardości i 6 godzin dla wody o wysokiej twardości.

Specyfikacja:

 • Model: 26664
 • 24-godzinny automatyczny timer
 • Wymagana pompa filtrująca o wydajności od 2271 do 3785 L/h
 • Maksymalna produkcja chloru: 4 gr/godz.
 • Odpowiedni dla basenów o pojemności do 17400 litrów
 • Samoczyszcząca się, powlekana tytanem komora
 • Wyświetlacz LED pokazuje stan i ewentualne błędy
 • W zestawie instruktaż na DVD
 • W zestawie paski testowe do badania poziomu miedzi i chloru w celu monitorowania efektów
 • Przyłącze 38 mm (w zestawie adapter do przyłączy 32 mm)
 • dodatkowy adapter 12 volt, 50 Hz, 125 Wat
 • zasilanie 220-204 Volt
 • Waga: 6,88kg
 • Wymiary opakowania: 67x40x32cm

image

 

PDF Document

 

Zoutwatersysteem Intex

Bezpieczne raty, oraz płatności on-line
raty(2).jpgproces_platnosci_raty(4).jpg