• Huśtawka ogrodowa 3 osobowa Sofia

Symbol: 020299565
Brak towaru
999.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka 24h
Dostawa od 0
Dostawa darmowa 0
Dostępność 0

Huśtawka ogrodowa 3 osobowa 

Huśtawka ogrodowa dla 3 osób z regulowanych baldachimem, świetna do ogrodu, na taras, patio, podwórko. Tkanina jest wybarwiona na brązowo w równomiernym odcieniu co zapewnia komfort użytkownika. Rama huśtawki ogrodowej wykonana jest ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo o matowym wykończeniu. Bardzo łatwy montaż, który samodzielnie możesz wykonać. Huśtawka  ma wymiary 193cm x 130 cm x 173 cm i może wytrzymać do 300 kg.
Lubisz mieć piękny ogród i wygodny wypoczynek w nim? Zmień swoją oazę spokoju podwórko, werandę, patio dzięki 3 osobowej huśtawce ogrodowej, leżance w jednym świetnie wyglądającym urządzeniu. Huśtawka wisząca jest wykonana z nierdzewnego malowanego proszkowo stalowego urządzenia. Huśtawka ta dodatkowo zostało poddana obróbce Uv by bez przeszkód użytkować ja w gorące i słoneczne dni.
Huśtawka ogrodowa Sofia ma bardzo dobrej jakości baldachim, który w słoneczne dni chroni nas przed słońcem. Huśtawka do ogrodu jest idealnym rozwiązaniem na ciepłe dni na świeżym powietrzu w letnie dni bez obawy zbytniego opalenia się. Huśtawka 3 osobowa wyposażona jest w pluszowe poduszki na rzepy miłe i wygodne. ustaw huśtawkę pod zadaszeniem, patio, werandą aby w deszczowe dni móc korzystać z dodatkowych poduszek. Zrelaksuj się sam lub w gronie swoich przyjaciół lub rodziny.
Specyfikacja:

symbol: 020299565

wymiar: 193cm x 130 cm x 173 cm

waga: 35,2 kg

kolor: brązowy

Kurier DHL 30 zł
Kurier DHL Pobranie 36 zł