• Kategorie
  • Szukaj
  • Baseny 3w1

Basen ogrodowy w zestawie 3w1: Pompa filtrujaca, Wkład

Aby móc długo cieszyć się kąpielami w basenie oraz, aby jego utrzymanie było jak najprostsze potrzeba zakupić do pomocy kilku niezbędnych akcesoriów. Pomogą dbać, aby woda była czysta, aby kąpiel w niej zawsze była zdrowa. 

 Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów ciągle tworzymy i udoskonalamy naszą ofertę, aby była przejrzysta i przyjemna w odbiorze. Pracujemy nad tym, aby nasi klienci mogli w sposób szybki i łatwy zrobić zakupy w naszym sklepie. Aby było to naprawdę proste stworzyliśmy specjalne zestawy basenowe, które zawierają potrzebne akcesoria. Zdarza się, że potrzebujesz basenu z pompą, bez całej reszty zbędnych rzeczy, które zostały po starym basenie. Pomogliśmy dobrać Ci całe podstawowe oprzyrządowanie. Zaoszczędź czas i energię!

Pompa na filtry wymienne

Dzięki pompie filtracyjnej Intex woda w basenie pozostaje czysta. W ten sposób glony i bakterie rozwijają się znacznie trudniej, a wszystkie inne zanieczyszczenia są usuwane z wody. Ten typ pompy basenowej wykorzystuje wymienne wkłady. Wybierz pompę o odpowiedniej pojemności (l / h). Jeśli pompa znajduje się w odległości większej niż 3 metry od basenu lub jeśli pompa ma większy opór w postaci podłączonych dodatkowych urządzeń np. ogrzewanie weź pompę z nadwyżką mocy. 

Pompa z filtrem piaskowym

Pompa z filtrem piaskowym jest idealna dla małych i średnich basenów o pojemności do 98.000 litrów. Filtr piaskowy jest już standardowo podłączony do tych pomp basenowych . Są one dostarczane z platformą, wężem sprzęgającym i złączkami. Zwróć uwagę przy wyborze właściwej pompy piaskowej, między innymi, czy posiadasz basen naziemny lub podziemny, gdzie umieszczasz pompę, odległość, którą musi pokonać wąż i wielkość basenu.