• Kategorie
  • Szukaj
  • MATERACE DMUCHANE

Materace dmuchane

Szukasz materaca welurowego ? Jesteś we właściwym miejscu!

Oferujemy szeroką gamę materacy dmuchanych welurowych. Materac pompowany zapewnia idealne miejsce do spania na niespodziewaną wizytę gości, podczas imprezy czy na wakacyjny kemping. Ze względu na kompaktowy rozmiar materacy, łatwo je przechowywać, gdy nie są używane.

Materace welurowe zwane również dmuchanymi, są nie tylko świetną alternatywą dla zwykłego łóżka, ale również mogę być używane jako dmuchany materac do pływania. W gorące i upalne dni idealny będzie jako materac dmuchany do wody. Wypełniając je powietrzem tworzymy bardzo wygodne miejsce do spania, i relaksu w wodzie.

Materac dmuchany - różne sposoby wykorzystania

Materace welurowe są wielofunkcyjne, posłużyć mogą nie tylko do czasu do czasu. To wygodne łóżko. Materac dmuchany sprawdza się doskonale jako miejsce do spania. Jest przede wszystkim wygodne i komfortowe, a także wyjątkowo łatwe w transporcie.

Bez problemu można go schować właściwie w każdym miejscu. Do ogrodu i na biwak. Świetną okazją do wykorzystania dmuchanego materaca może być biwak, czy inny wakacyjny wypad. Wtedy sprawdzają się materace lekkie i poręczne, które łatwo przenieść. Materac może przydać się również w ogrodzie, szczególnie letnią porą, kiedy preferujemy relaks w otoczeniu przyrody.

Szybka organizacja noclegu. Materac welurowy do spania to produkt, którego funkcjonalność mogą wykorzystać również nasi goście. Niezapowiedziana wizyta rodziny lub znajomych to konieczność zorganizowania miejsca do spania. Wtedy szybko napompujemy materac w dogodnym miejscu i nasi goście będą  mieli zapewniony potrzebny komfort.

Wakacje nad wodą. Nie bez powodu materace kojarzone są głownie z letnim odpoczynkiem. To wtedy zabieramy je na różne wyjazdy, wykorzystując do zabaw oraz odpoczynku nad wodą.

Materac dmuchany - ceny

Porównując materace w sklepie internetowym możesz kierować się ceną, rodzajem, rozmiarem oraz materiałem wykonania.

Materac dmuchany w różnych rozmiarach

Materace możemy podzielić na:

  • Grube welurowe materace
  • Cienkie welurowe materace
  • Materace z wbudowaną pompą
  • 1 osobowe materace
  • 2 osobowe materace

Jak wybrać materac pompowany?

Rodzaje materacy welurowych

Decydując się na zakup materaca welurowego zwróć uwagę, czy nadaje się on do miejsca przeznaczenia, czy mają to być materac na zewnątrz np. do biwakowania, czy mają pełnić funkcję dodatkowego łóżka w domu.

Kup materac Intex? Gwarancja najniższej ceny na Heuts.nl