• Kategorie
  • Szukaj
  • Baseny 2w1

Basen ogrodowy w zestawie 2w1: Basen, pokrywa

Baseny Intex wyróżniają się wysoką jakością przez lata w przystępnej cenie. Jeśli zawsze chciałeś mieć basen Intex w swoim ogrodzie, trafiłeś pod właściwy adres na stronę Dobrebaseny.pl. Nasza główna oferta to baseny firmy Intex. Intex od lat jest liderem rynku basenów ogrodowych. Największymi plusami marki Intex jest stosunek ceny do jakości oraz doskonała obsługa klienta.  

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów ciągle tworzymy i udoskonalamy naszą ofertę, aby była przejrzysta i przyjemna w odbiorze. Pracujemy nad tym, aby nasi klienci mogli w sposób szybki i łatwy zrobić zakupy w naszym sklepie. Aby było to naprawdę proste stworzyliśmy specjalne zestawy basenowe, które zawierają potrzebne akcesoria. Zdarza się, że potrzebujesz basenu z pokrywą, bez całej reszty zbędnych rzeczy, które zostały po starym basenie. Pomogliśmy dobrać Ci całe podstawowe oprzyrządowanie. Zaoszczędź czas i energię!

Zestaw z pokrywą basenową

Dzięki pokrywie  możesz szybko i łatwo nakryć swój basen. Te plandeki są idealne do ochrony przed brudem, który roznosi wiatr. Ponadto pokrywa basenowa Intex zapewnia, że ​​woda w basenie wolniej traci ciepło z powodu parowania. 

Plusy pokrywy basenowej

·   Zapobiega niepotrzebnemu zabrudzeniu wody w basenie
·   Dopasowany krój z 30 cm zwisem
·   Maleńkie otwory
·   Może dłużej zatrzymać ciepło wody, spowalniając parowanie