• Kategorie
  • Parametry
  • JACUZZI OGRODOWE DMUCHANE

Dlaczego warto kupić Intex Spa Jacuzzi ogrodowe dmuchane

Intex Spa Jacuzzi ogrodowe jest to nowa generacja dmuchanych jacuzzi. Materiał z którego jest wykonany o nazwie Fiber-Tech zapewnia trwałość i solidność. Dodatkowo struktura laminowanego materiału chroni przed rozcięciem, wstrząsem które mogły by wpłynąć na zniszczenie jacuzzi. Relaksuj się podczas wykonywanej kąpieli z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Nic tak nie cieszy jak kąpiel wśród tysiąca bąbelków w miłej temperaturze i w przyjemnej atmosferze.

Zamawiając jacuzzi intex otrzymujesz w zestawie dodatkowo:

  • pompę filtrującą
  • pokrywę na jacuzzi chroniącą przed schładzaniem wody
  • matę pod spa jacuzzi
  • torbę pokrowiec do przechowywania jacuzzi
  • wyświetlacz elektroniczny programator do ustawienia programów

W ofercie można zamówić dodatkowe akcesoria typu poduszki, siedziska, stojaki na ręczniki, uchwyt na kubek oraz zestawy chemii basenowej. Zobacz wszystkie akcesoria Intex dla jacuzzi spa.

Gwarancja najniższej ceny obejmuje również Intex Jacuzzi ogrodowe.

Cena jacuzzi jest u nas bardzo korzystna uwzględniając jakość produktu.

Zaufaj ekspertom lub poczytaj opinie innych klientów.

W ofercie nowe jacuzzi ogrodowe - Lady SPA. Opinie na temat produktu sprawdzisz pod jego opisem.

Trzy wyjątkowe cechy Intex Spa Jacuzzi


Intex PureSpa - Fiber TechIntex PureSpa - Hard Water SystemIntex PureSpa - Heated Bubbles

1. Technologia- Fiber-Tech

Dzięki tej innowacyjnej technologi użytkownik uzyskuje stabilny, mocny, miękki i wygodne Spa jacuzzi która pozwala na wygodne leżenie i oparcie głowy w chwilach relaksu. Spa w domu wygodne i przyjemne. W odróżnieniu od marek konkurencyjnych Jacuzzi jest bardzo stabilne i wygodne.Technologia ta pozwala nam na siedzenia na krawędzie spa bez zapadania się. Tysiące długich przewodów światłowodowych które są połączone ze sobą tworząc stabilną konstrukcje. Struktura zapewnia luksus i komfort użytkowania.

2. Unikalny systemem uzdatniania wody Jacuzzi Spa

Zastosowany system twardej wody w jacuzzi zapewnia iż woda jest przyjemna w dotyku. Miękka woda ma wpływ na noszą odzież, skórę  oraz żywotność basenu. Twarda woda ma w składzie większą ilość minerałów w wodzie niż miękka. Minerały to cząstki wapnia i magnezu które mają wpływa na tworzący się kamień a tym samym zmniejszenie przepływu wody w basenie. Pole magnetyczne które jest wytwarzane przekształca cząstki wapnia i magnezu w kryształki które są filtrowane w sposób zapewniający wpływanie miękkiej wody do jacuzzi spa.

3. Podgrzewane bąbelki w jacuzzi

Bąbelki w jacuzzi są podgrzewane zanim powietrze wydostanie się z jacuzzi za pomocą grzałki. Ma to wpływ na nasz komfort i wygodę. Brak uczucia zimnego powietrza. Już teraz możesz rozkoszować się przyjemna kąpielą w Jacuzzi Spa Intex.