• Kategorie
  • Szukaj
  • JACUZZI OGRODOWE DMUCHANE

Idealny sposób na relaks, po dniu ciężkiej pracy? Taki, który pomoże rozluźnić mięśnie i zapobiegnie bezsenności? Kąpiel w jacuzzi to świetny sposób na odprężenie, regenerację po treningu i złagodzenie bólu kręgosłupa (spowodowanego np. pracą siedzącą). Przebywanie w tym zbiorniku to połączenie odpoczynku z dbaniem o swoje ciało. Wystarczy, że spędzisz w nim około 15 minut dziennie, by zauważyć pozytywne efekty! 

Jacuzzi dmuchane — wykonane z trwałego, wytrzymałego materiału

Wydaje ci się, że dmuchane jacuzzi jest nietrwałe? Dzięki wykonaniu z grubego materiału PCV, odpornego na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe, ten zbiornik wodny posłuży ci przez wiele lat. Wzmocniona konstrukcja jacuzzi sprawia, że swobodnie oprzesz się o jego brzeg bez obaw o zmianę kształtu zbiornika czy przewrócenie się go.
Zewnętrzne ściany jacuzzi są w kolorze brązowych lub czarnym. Zostały wzbogacone o fakturę przypominającą drewniane deski. Całość wygląda bardzo elegancko! Ten zbiornik jest nie tylko praktyczny, ale stanie się też ozdobą w twoim ogrodzie.

Jacuzzi pompowane — miękka skóra bez utraty nawilżenia

Jacuzzi z naszej oferty sprawdzi się u osób z wrażliwą skórą. Wbudowany filtr zmiękczający sprawia, że woda w zbiorniku jest pozbawiona kamienia. Osady w nim zawarte często przesuszają ciało, powodują zaczerwienienia, podrażnienia i swędzenie. Dzięki odfiltrowanej wodzie twoja skóra będzie miękka i nie utraci nawilżenia po kąpieli w jacuzzi. 

Dlaczego jacuzzi przynosi tyle korzyści dla ciała i psychiki?

Jak wspominaliśmy w pierwszym akapicie — regularne korzystanie z jacuzzi wiąże się z pozytywnym wpływem na ciało i psychikę. Połączenie wysokiej temperatury z bąbelkowym masażem poprawia krążenie, co przyspiesza regenerację mięśni (np. po treningu). Sprawi też, że twoje ciało się zrelaksuje i zniknie cały, nagromadzony w ciągu dnia stres. 
Niektóre z oferowanych przez nas zbiorników mają również funkcję hydromasażu (na ściankach jacuzzi znajdują się dysze, z których wypływa woda pod dużym ciśnieniem. Uderza w mięśnie, powodując ich rozluźnienie). Podczas jego używania w ciele wytwarzają się endorfiny — hormony szczęścia, które sprawią, że z jacuzzi wyjdziesz w świetnym nastroju! Wiele osób porównuje odczucia podczas hydromasażu do tego, jak się czują w trakcie klasycznego masażu w spa.

Dmuchane jacuzzi ogrodowe — relaks przez cały rok

Z pompowanego jacuzzi skorzystasz przez cały rok! W chłodniejsze dni podgrzejesz temperaturę wody od 20 do 40 stopni. Dodatkowo ogrzeje cię unosząca się nad taflą para. Dzięki temu kąpiel będzie komfortowa niezależnie od panującej pogody. Zimą warto umieścić jacuzzi niedaleko drzwi wejściowych, dzięki czemu po wyjściu ze zbiornika szybko wrócisz do domu, by się ogrzać.
Latem wannę wykorzystasz jako…basen! Wystarczy, że napełnisz ją wodą i ustawisz w nasłonecznionym miejscu (nie ma już potrzeby włączania grzałki). Dzięki temu będzie miała przyjemną temperaturę i zapewni ci ochłodę w upalne dni. Pamiętaj o regularnym czyszczeniu jacuzzi i jego elementów np. dyszy, by zachować w nim higienę. Po takim sprzątaniu warto użyć preparatu przeciw glonom (znajdziesz go w naszej ofercie), który zapobiegnie rozwojowi tych roślin i zielonemu nalotowi na wodzie.