• Kategorie
  • Namioty ogrodowe

Kup taniej namiot ogrodowy

Szukasz taniego a zarazem dobrego namiotu ogrodowego na zorganizowanie imprezy dla sąsiadów przyjaciół? W dobrebaseny znajdziesz ciekawy wybór namiotów oraz pawilonów ogrodowych marki garden impressions. Szeroki asortyment pozwoli znaleźć odpowiedni produkt dla ciebie. Namioty ogrodowe występują w różnych kształtach, kolorach, rozmiarach. Pawilony małe i duże oraz z bocznymi ściankami. Najlepszy będzie namiot imprezowy który jest łatwy w konfiguracji i montażu. Zobacz również ofertę mebli ogrodowych oraz mebli cateringowych do namiotów imprezowych.

Wskazówki przy zakupie namiotów pawilonów ogrodowych

Zanik dokonasz zakupu warto się zastanowić do jakich rzeczy będziesz go używał, jak duży namiot potrzebujesz. Który z namiotów lub pawilonów potrzebujesz? Na przyjęcie w ogrodzie trzeba liczyć 1 m kwadratowy na 1 osobę by każdy czuł się swobodnie i komfortowo. Pamiętaj o tym kupując namiot. W przypadku namiotów które chcesz przeznaczyć na imprezę taneczną należy wziąć również pod uwagę parkiet lub bar. Namioty te są z reguły dużo większe. Zanim kupisz oblicz właściwe wymiary i dokonaj właściwego wyboru. Szukasz taniego i solidnego namiotu lub pawilonu sprawdź ofertę w naszym sklepie internetowym

Partytenten Tuinsmeubelland

Szeroki wybór namiotów ogrodowych oraz mebli ogrodowych

Dzięki szerokiemu wyborowi namiotów ogrodowych zawsze znajdzie się namiot właściwy dla ciebie. Najczęściej wybierany namiot ogrodowe to rozmiar 3mx2m, namiot ogrodowe 3mx3m, namioty imprezowe 3mx4m. Z większych rozmiarów bardzo popularny jest rozmiar 3mx6m. Idealny rozmiar na większe imprezy, grilla. W dobrebaseny mamy dostępne namioty w kolorze białym, ecru,szarym.

Szeroki wybór asortymentu:

  • namioty ogrodowe imprezowe 3mx3m, 3mx6m

  • duże namioty 4mx8

  • żagle słoneczne

łatwy montaż

Namioty imprezowe są bardzo łatwe w montaży. W pierwszej kolejności stwórz stabilną konstrukcję następnie nałóż plandeki i ściany boczne jeżeli są takie w zestawie. Boczne ścianki są na zamki co ułatwia montaż. Większość namiotów imprezowych ma połączenie nylonu pcv elementów narożnych by ustabilizować konstrukcję. Namioty ogrodowe nadają się do użytku na zewnątrz przy dobrej pogodzie łatwo je złożyć w celu przechowywania w dostarczone opakowanie.

Kup przez sklep internetowy namiot ogrodowy

Sklep dobrebaseny ma największy asortyment z namiotów marki garden impressions. Oferta namiotów składa się z wielu rozmiarów, kolorów. Nasz sklep zapewnia gwarancję najniższej ceny w namiotach marki garden impressions. Dzisiaj zamówisz jutro u ciebie w domu. Sprawdź również żagle ogrodowe.

DOSTAWA W 24 H

zamów do 12 a jutro dostawa!

ZWROT PIENIĘDZY

na Twoje konto w 3 dni