• Kategorie
  • Namioty ogrodowe

Kup taniej namiot ogrodowy

Szukasz taniego a zarazem dobrego namiotu ogrodowego na zorganizowanie imprezy dla sąsiadów przyjaciół? W dobrebaseny znajdziesz ciekawy wybór namiotów oraz pawilonów ogrodowych marki garden impressions. Szeroki asortyment pozwoli znaleźć odpowiedni produkt dla ciebie. Namioty ogrodowe występują w różnych kształtach, kolorach, rozmiarach. Pawilony małe i duże oraz z bocznymi ściankami. Najlepszy będzie namiot imprezowy który jest łatwy w konfiguracji i montażu. Zobacz również ofertę mebli ogrodowych oraz mebli cateringowych do namiotów imprezowych.

Wskazówki przy zakupie namiotów pawilonów ogrodowych

Zanik dokonasz zakupu warto się zastanowić do jakich rzeczy będziesz go używał, jak duży namiot potrzebujesz. Który z namiotów lub pawilonów potrzebujesz? Na przyjęcie w ogrodzie trzeba liczyć 1m kwadratowy na 1 osobę by każdy czuł się swobodnie i komfortowo. Pamiętaj o tym kupując namiot. W przypadku namiotów które chcesz przeznaczyć na imprezę taneczną należy wziąć również pod uwagę parkiet lub bar. Namioty te są z reguły dużo większe. Zanim kupisz oblicz właściwe wymiary i dokonaj właściwego wyboru. Szukasz taniego i solidnego namiotu lub pawilonu sprawdź ofertę w naszym sklepie internetowym.

Partytenten Tuinsmeubelland

Szeroki wybór namiotów ogrodowych oraz mebli ogrodowych

Dzięki szerokiemu wyborowi namiotów ogrodowych zawsze znajdzie się namiot właściwy dla ciebie. Najczęściej wybierany namiot ogrodowe to rozmiar 3mx2m, namiot ogrodowe 3mx3m, namioty imprezowe 3mx4m. Z większych rozmiarów bardzo popularny jest rozmiar 3mx6m. Idealny rozmiar na większe imprezy, grilla. W dobrebaseny mamy dostępne namioty w kolorze białym, ecru,szarym.

Szeroki wybór asortymentu:

  • namioty ogrodowe imprezowe 3mx3m, 3mx6m
  • duże namioty 4mx8
  • żagle słoneczne

Łatwy montaż

Namioty imprezowe są bardzo łatwe w montaży. W pierwszej kolejności stwórz stabilną konstrukcję następnie nałóż plandeki i ściany boczne jeżeli są takie w zestawie. Boczne ścianki są na zamki co ułatwia montaż. Większość namiotów imprezowych ma połączenie nylonu pcv elementów narożnych by ustabilizować konstrukcję. Namioty ogrodowe nadają się do użytku na zewnątrz przy dobrej pogodzie łatwo je złożyć w celu przechowywania w dostarczone opakowanie.

Kup przez sklep internetowy namiot ogrodowy

Sklep dobrebaseny ma największy asortyment z namiotów marki garden impressions. Oferta namiotów składa się z wielu rozmiarów, kolorów. Nasz sklep zapewnia gwarancję najniższej ceny w namiotach marki garden impressions. Dzisiaj zamówisz jutro u ciebie w domu. Sprawdź również żagle ogrodowe.

Z jakiego materiału są zrobione namioty ogrodowe

Większość namiotów ogrodowych ogrodowych wykonana jest z materiałów poliestrowych. Co to jest poliester i jak go używać dowiesz się zaraz. Poliester jest materiałem wykorzystywanym do produkcji namiotów oraz parasoli o grodowych oraz poduszek i materacy do mebli ogrodowych. Najlepiej czyścić materiał specjalnym środkiem do tego przeznaczonym. Na rynku aktualnie dostępny jest środek który chroni przed pleśnią oraz warunkami atmosferycznymi. By tkanina dłużej wyglądała ładnie należy przechowywać ją w suchym pomieszczeniu po uprzednim wysuszeniu. Materiały z poliestru można prać w temperaturze 30 stopni. W przypadku namiotów warto zwrócić uwagę na grubość tkaniny.

Wskazówki dotyczące konserwacji namiotów ogrodowych imprezowych 

Namioty i pawilony ogrodowe wymagają konserwacji by służyły nam przez długie lata. Do czyszczenia można użyć ciepłej wody wraz z szarym mydłem. Jeżeli powstaną plamy pleśni należy je lekkim roztworem chloru. Zanim nałożysz wypróbuj na małym kawałku. Na rynku również można kupić specjalne środki do konserwacji. Przed złożeniem namiotu sprawdź czy jest suchy.Korzystając z tych rad będziesz mógł się cieszyć długim użytkowaniem.

Akcesoria dodatkowe do namiotów ogrodowych 

Organizujesz imprezę na świeżym powietrzu wykorzystaj namiot ogrodowy. Ochroni cię przed słońcem, promieniami UV, deszczem lub wiatrem. W chłodniejsze dni oferujemy ogrzewanie tarasowe, które zapewnią miła i przyjemną temperaturę. Promienniki ciepła występują w różnych rozmiarach oraz kształtach. W namiotach najlepszym rozwiązaniem jest grzejnik tarasowy na gaz. Jest bezpieczny i łatwo go ustawić w dogodnym miejscu.